PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská

star star star star star
(2)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 7 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Sebehodnota
Nastavení hranic
Výchovné problémy
Rozvodové poradenství
Životní změny
Smysl života
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 250 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Pěkný den,


pokud se rozhodujete jakého terapeuta si vybrat, snad Vám pomohou řádky níže, kde se Vám pokusím v krátkosti představit.


Jsem psycholožka, terapeutka a sociální pedagožka se zaměřením na etopedii s 5ti letou praxí v soukromých klinických laboratořích. Současně jsem také řádnou členkou ČAP - České asociace pro psychoterapeuty, což je společnost, která zastřešuje psychoterapeuty a psychoterapeutky, kteří splňují kvalifikační a etické podmínky.


Vystudovala jsem jednooborovou psychologii (titul PhDr.) na univerzitě Palackého v Olomouci a Sociální pedagogiku se zaměřením na etopedii (péče o lidi s poruchy chování).

Následně jsem absolvovala Výcvik v rogersovské psychoterapii a poradenství (v přístupu zaměřeném na člověka) v PCA Institutu Praha, který je akreditován pro zdravotnictví – celkový rozsah činil 720 hodin.

Letos jsem úspěšně absolvovala závěrečnou zkoušku v rámci Akreditovaného kvalifikačního kurzu Psycholog ve zdravotnictví.


Při své práci terapeuta využívám zejména metody přístupu zaměřeného na člověka (PCA), jež mi je svým nedirektivním přístupem a hodnotami lidsky nejbližší. Pro své klienty se vždy snažím vytvořit důvěrné, autentické a bezpodmínečně přijímací prostředí, které umožňuje probudit ozdravnou sílu v člověku samotném.

Pomocí tohoto přístupu pomáhám klientům při vztahových problémech, zkresleném sebepojetí, nízkém sebevědomí či hledání smyslu života.

Dále také při pocitech úzkosti, smutku či deprese. Současně se specializuji na problémy s otěhotněním, poruchy chování či problémy, které přináší život s epilepsií.


Pokud Vás můj profil oslovil, neváhejte se na mě obrátit.


Těším se na spolupráci.

Michaela

IČO: 17901103

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)
people Párové sezení (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Pani doktorka je velmi prijemna. Dcera byla s pristupem spokojena.

Anonym, 27. 3. 2023
star star star star star

Schuzka byla produktivni,sezeni hodnotim kladne..

Anonym, 27. 2. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Psychologie - PhDr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Sociální pedagogika se zaměřením na etopedii - Mgr. (Univerzita Hradec Králové)

Výcvik PCA (PCA Institut Praha)

Výcvik v relaxační metodách - Schultzův autogenní trénink (PCA Institut Praha, z.s.)

Další psychologové

beach_access
Mgr. et Mgr. Michaela Zatloukalová
star star star star star
(12)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 2 roky praxe

Potřebujete se vyrovnat s různými starostmi ve svém životě? Bojujete s úzkostmi, depresemi, či obsedantně kompulzivní poruchou? Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Mgr. Martina Adamcová
star star star star star
person Dospělí
done 2 roky praxe

"K šťastnému životu stačí jen velmi málo; vše je ve vašem způsobu myšlení." - Marcus Aurelius

beach_access
Mgr. Lucie Marcinčínová
star star star star star
(12)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 9 let praxe

Jako psycholog a terapeut se ve své práci opírám především o odborné vzdělání, můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudu soudit vás ani velikost vašeho problému.

Na sezení přispívají pojištovny:

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

V současné době je možné platit platební kartou nebo přes Google Pay a Apple Pay. Pokud vám ani jedna metoda nevyhovuje, kontaktujte nás.

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

Neváhejte nás kontaktovat na .