Mgr. Martina Adamcová

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 2 roky praxe
Úzkost
Přetížení
Sebehodnota
Nastavení hranic
Studijní dovednosti
Koučink
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má zítra volný termín

O mně

Hledáte spolupráci šitou přesně Vám na míru, zohledňující individualitu každého jednotlivce a současně dáváte důraz na bezpečné a důvěrné prostředí? Tak právě tato kombinace charakterizuje moji práci, kterou Vám ráda poskytnu.


Mezi mé pracovní zkušenosti patří práce psychologa v psychiatrické léčebně a ve věznici, kde jsem se dostala do kontaktu s jedinci s poruchou osobnosti, s uživateli návykových látek, s jedinci s psychotickými i neurotickými onemocněními, s poruchami osobnosti, s demencemi, mentální retardací a dalšími psychickými onemocněními. S klienty se zaměřuji na řešení konfliktních situací, obtíží ve vztazích a v komunikaci, úzkostných stavů, stresových či krizových situací, práci s vlastní agresivitou, eliminaci sebepoškozujících projevů, nedostatečnou vnímanou vlastní hodnotu, nastavení hranic, hledání smyslu existence a jiné maladaptivní projevy. 


Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V průběhu studia jsem absolvovala kurz komplexní krizové intervence a koučovací výcvik pro psychology. Mezi mé kompetence tedy patří i zaměření na vlastní seberozvoj. Po studiích jsem absolvovala kurz psychologa ve zdravotnictví na Univerzitě Palackého v Olomouci. V současné době jsem frekventantkou dlouhodobého psychoterapeutického výcviku v integrativní psychoterapii v Praze.  


Těším se na naši spolupráci.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

jednooborová magisterská Psychologie (Masarykova univerzita)

Koučovací výcvik pro psychology (Praktická psychologie s. r. o.)

Psycholog ve zdravotnictví (Univerzita Palackého)

Výcvik komplexní krizové intervence (Modrá linka z. s.)

Další psychologové

Mgr. Markéta Mohamedová
star star star star star
(16)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Hledáte psychologa na míru v češtině, angličtině nebo holandštině? Bojíte se udělat první krok? Ten totiž bývá nejtěžší. Společně najdeme tu správnou cestu pro vás.

Mgr. Kristina Varšová
star star star star star
(3)
person Dospělí
done 2 roky praxe

Jsem psycholožka, která se zaměřuje na pomoc v oblastech práce, vztahů, komunikace a také v náročných životních situacích. Své služby poskytuji ve slovenštině/češtině a angličtině.

Mgr. Petra Svatoňová LL.M.
star star star star star
(5)
person Dospělí, náctiletí
done 12 let praxe

„V každém okamžiku máme dvě možnosti: vykročit vpřed směrem k růstu, nebo se stáhnout zpět ...“ Abraham Maslow

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .