Mgr. Věra Kudličková Dušková

star star star star star
(4)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Rodinné problémy
ADHD
Školní neúspěšnost
Výchovné problémy
Nastavení hranic
Relaxační techniky
Rozvodové poradenství
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
850 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Dobrý den, jmenuji se Věra Kudličková Dušková.

Psychologii jsem vystudovala na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně.

Po absolvování studia jsem začala pracovat v Pedagogicko-psychologické poradně, kde hlavní pracovní náplní je posouzení vývoje dětí předškolního věku včetně zjišťování připravenosti dětí na povinnou školní docházku a následného doporučení pro vzdělávání, dále pak poradenství a diagnostika v oblasti výukových obtíží, poruch chování, podpora a metodické vedení rodičů při řešení výchovných obtíží.


Také jsem přes 3 roky působila jako školní psycholog na ZŠ a MŠ. Zde jsem si za hlavní cíl mé práce kladla vytváření přátelského a bezpečného školního prostředí, v němž se bude dařit žákům i pedagogům. Žáci se na mne mohli obracet v případě, kdy měli potíže s třídním kolektivem, problémy s učením (výukové nesnáze, tréma, obtíže se soustředit, strach ze zkoušení, aj.), ale také pokud prožívali náročné období (konflikty, rozvod rodičů, osamělost,…) či je trápily vztahy s rodiči, sourozenci, kamarády či partnerem. Jednoduše řečeno, když si potřebovali s někým popovídat o tom, co je trápí.


Rodiče se na mne obraceli v případě, že jejich dítě mělo náhlé zhoršení prospěchu nebo se změnilo chování ve škole. Taktéž v případech, kdy si nevěděli rady s psychickými obtížemi jejich ratolestí (dítě je neobvykle zamlklé/agresivní, má strach, stěžuje si na bolest či nevolnost, přestože je zdravé, atp.).


Pedagogové konzultovali výchovné nebo výukové problémy žáků. Dále se na mne mohli obracet v situacích, kdy potřebovali podporu v náročné životní situaci či chtěli získat odstup a nový úhel pohledu při řešení problému.

Zároveň jsem cítila potřebu k dalšímu profesnímu posunu a tak jsem si založila živnost. A plním si své sny, pomáhat lidem a mít vše ve svých rukách.


Vzhledem ke své vášni k cestování a zálibou v poznávání kultur si uvědomuji i jednotlivé kulturní rozdíly a s tím související problémy, které může člověk zažívat při pobytu v jemu neznámém prostředí či kultuře, a taktéž s tím související partnerské neshody v případě partnerů 2 nesourodých kultur.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Paní magistra byla velmi profesionální a příjemná. Doporučuji všema deseti.

Tereza Jarošová, 29. 6. 2023
star star star star star

Paní byla velice trpělivá, ochotná a neuvěřitelně pomohla

Adrian Falco, 20. 5. 2023
star star star star star

Existuje velmi chápavá osoba S její pomocí jsem se naklonil, abych lépe porozuměl sám sobě. Velmi mi to pomohlo, cítím se mnohem lépe. Díky moc 🙏

Rasanga De Silva, 5. 5. 2023 Převzato z: Google
star star star star star

Věra Dušková jako psycholog: je přijemná, srdečná a ráda pomůže, když nastane citlivá situace. Nejenom to, ale je i velice upřímná, hovory s ní mají perspektivu řešení. A nemám proto nikdy pocit, že má situace je a byla bez východiska. Mohu doporučit těm, kteři hledají jak situaci řešit. Na tohoto nejenom psychologa, ale i člověka se můžete obrátit...a to je velké plus

Monika Sperlova, 1. 2. 2023 Převzato z: Google
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Doplňující pedagogického studium (Masarykova univerzita v Brně)

Psychologie - Mgr. (Masarykova univerzita v Brně)

Další psychologové

Mgr. Petra Svatoňová LL.M.
star star star star star
(5)
person Dospělí, náctiletí
done 12 let praxe

„V každém okamžiku máme dvě možnosti: vykročit vpřed směrem k růstu, nebo se stáhnout zpět ...“ Abraham Maslow

PhDr. Lenka Kolajová
star star star star star
(7)
person Dospělí
done 32 let praxe

Od roku 1996 se jako psycholog zaměřuji na jednotlivce i páry, pomáhám s rozvojem osobních, manažerských i sociálních dovedností, věnuji se poradenství, koučingu i konzultování.

Na sezení přispívají pojištovny:

VZP
Mgr. et Mgr. Martina Kateřiňáková
star star star star star
(3)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 2 roky praxe

Kombinuji a hledám různé přístupy tak, abych péči ušila na míru každému člověku, protože každý jsme jiný. Ráda vás doprovodím při hledání vašeho řešení.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .