Jste psycholog? Přidejte se k nám

Mám lékaře je platforma, která usnadňuje online sezení pro psychology i pacienty.

Mám lékaře je platforma, která usnadňuje online sezení pro psychology i pacienty.

Těšíme se na vás

Chcete se přidat?

Poskytnuté osobní údaje zpracováváme podle našich zásad zpracování osobních údajů.

Více klientů

Zvyšte svou efektivitu a získejte další příjem

S administrativou si nemusíte dělat starosti

Jednoduše si založte profil a vyplňte volné termíny a věnujte se klientům. O rezervace, přehled vašich tržeb i podklady k účetnictví se postaráme my. Vůči naší platformě vám zároveň nevzniká žádný závazek a vy ji můžete libovolně používat jako svou online ordinaci.

Umožníme vašim stávajícím i novým klientům vyhledat vás online

Váš profil přiláká klienty, kteří s vámi chtějí konzultovat své problémy a trápení. Jejich pozitivní hodnocení k vám bude přivádět stále nové zájemce. Budou vás kontaktovat i lidé, kteří si přejí anonymní konzultaci a kterým stud zabránil v aktivní vyhledáním pomoci. Je však jen na vás, kolik času chcete ordinovat online.

Kdo se může zapojit

Jde nám především o poskytování kvalitních služeb. Naši platformu tak mohou využívat pouze ověření profesionálové. Součástí aktivace vašeho profilu bude i ověřovací proces vaší identity a vzdělání.

Výzkumy ukazují, že online psychoterapie je stejně efektivní jako sezení tváří v tvář

Podle realizovaných studií je online psychoterapie srovnatelně účinná jako psychoterapie “tváří v tvář” a je klienty považována za praktický způsob poskytování psychoterapeutických služeb.

Videohovor probíhá přes službu Teams a je zabezpečený technologií od společnosti Microsoft. Vše zůstane mezi vámi a klientem.