Mgr. Kristina Kvapil Varšová

star star star star star
(3)
video_call Videohovor person Dospělí
done 2 roky praxe
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Nastavení hranic
Řešení sporů
Práce
Prokrastinace
Životní změny
Deprese
Vztahy
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má zítra volný termín

O mně

Jmenuji se Kristína Varšová a jsem vystudovaná psycholožka z Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Zde stále působím jako doktorandka v oboru kognitivní psychologie a konkrétně se zaměřuji na psychoterapii ve virtuální realitě. Pořád chci své dovednosti a zkušenosti více rozšiřovat, a proto jsem frekventantkou dlouhodobého akreditovaného psychoterapeutického výcviku v kognitivně-behaviorální terapii. Současně pracuji v oblasti HR (lidských zdrojů), což mi umožňuje náhled nejen na práci s jednotlivci, ale i na byznysovou sféru. 


Ve své praxi jsem se v minulosti zabývala různorodými problémy - v práci, ve vztazích, v komunikaci, v motivaci, při rozhodování a při stanovování cílů. Mohu vám také pomoci, pokud prožíváte stres nebo řešíte krizi. Můžete u mě počítat s individuálním přístupem, při kterém se budeme spolu snažit dojít k tomu, co v této chvíli potřebujete. Cestou k cíli vám neradím ani nedávám řešení, ale doprovázím, podporuji a povzbuzuji vás, abyste si našli své vlastní řešení. Nabízím své služby v češtině, slovenštině a v angličtině.


My name is Kristína Varšová, and I hold a degree in psychology from the Faculty of Arts at Masaryk University in Brno. Currently, I am pursuing a PhD in cognitive psychology, with a specific focus on psychotherapy utilizing virtual reality technology. Despite my academic pursuits, I am committed to further expanding my skills and expertise. Hence, I am currently enrolled in an accredited, long-term cognitive-behavioral therapy training program. Concurrently, I am employed in Human Resources (HR), providing me with valuable insights into both individual and organizational dynamics.


Throughout my professional journey, I have addressed a diverse range of issues including those related to work, relationships, communication, motivation, decision-making, and goal-setting. Additionally, I am adept at assisting individuals facing stress or navigating through crises. My approach is personalized, aiming to collaboratively address your unique needs. Rather than offering direct advice or solutions, I strive to accompany, support, and empower you to discover your own solutions along the way. I am proficient in Czech, Slovak, and English, and offer my services in all three languages.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Dobrá zkušenost, Kristína je laskavá a vstřícná. Doporučuji

Jana H., 17. 1. 2023
star star star star star

Mám skvělé zkušenosti s paní Kristínou. Její přístup je profesionální a zároveň lidský, což mi pomohlo cítit se v bezpečí a otevřeně mluvit o svých problémech.

Elena N., 10. 3. 2022
star star star star star

Paní psycholožka je moc milá a pomohla pochopit mé problémy. Je empatická a vždy jsem se cítila v její přítomnosti uvolněně.

Anna K., 8. 11. 2021
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Masarykova Univerzita v Brně)

Další psychologové

beach_access
Mgr. Lucie Marcinčínová
star star star star star
(12)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 9 let praxe

Jako psycholog a terapeut se ve své práci opírám především o odborné vzdělání, můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudu soudit vás ani velikost vašeho problému.

Na sezení přispívají pojištovny:

Mgr. Denisa Kolouchová
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí
done 4 roky praxe

Jsem psychologem ve zdravotnictví v Centru duševního zdraví. V praxi se věnuji zejména pacientům s psychotickým onemocněním, dále také poruchou osobnosti a neurotickými obtížemi.

Mgr. et Mgr. Martina Salamonová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 16 let praxe

Terapii vnímám jako cestu doprovázení a společného hledání zdrojů jedinečnosti člověka. Důvěřuji, tomu že: "Svět je lepší místo, protože JÁ, TY, VY na něm jsme".

Na sezení přispívají pojištovny:

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

V současné době je možné platit platební kartou nebo přes Google Pay a Apple Pay. Pokud vám ani jedna metoda nevyhovuje, kontaktujte nás.

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

Neváhejte nás kontaktovat na .