Mgr. et Mgr. Michaela Zatloukalová

star star star star star
(9)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 2 roky praxe
Úzkost
Nastavení hranic
Školní neúspěšnost
Relaxační techniky
Vysoká citlivost
Vztahy
Rodinné problémy
Deprese
Všímavost
Stres
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jmenuji se Michaela a jsem vystudovanou psycholožkou a sociální pracovnicí v Olomouci. Pracuji jako poradenská psycholožka s onkologickými klienty a jejich blízkými. Zaměřuji se i na klienty s různými typy duševních onemocnění. Mezi mé klienty spadají lidé s úzkostmi, depresemi, nebo obsedantně kompulzivní poruchou. Kromě této praxe jsem také školní psycholožkou, kde pracuji s dětmi a jejich rodiči. Pomáhám svým klientům vyrovnat se s různými pocity, negativními myšlenkami týkající se starostí v práci, v rodině, až po problémy se stresem, přetížením, nebo naopak nízkou motivací k činnostem.

 

Jsem terapeutka ve výcviku kognitivně behaviorální terapie. V rámci tohoto výcviku se učím, jak systematicky a zároveň autenticky pracovat s klienty na jejich starostech. Kromě toho jsem vystudovala jednooborovou Psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci.

 

Ke klientům přistupuji s respektem a individuálně. Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

IČO: 21274932

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Setkání bylo moc příjemné a pomohlo mi začít pracovat s mými problémy jiným způsobem.

Karolína Šalamounová, 6. 5. 2024
star star star star star

Schůzka mi moc pomohla, paní psycholožka je vnímavá, cítila jsem se příjemně. Jsem moc ráda, že na sobě mužů pracovat s profesionálem. Děkuji

Barbora šlégrová, 5. 4. 2024
Odpověď Mgr. et Mgr. Michaela Zatloukalová:

Já Vám moc děkuji za krásné hodnocení. Jsem ráda, že to pro Vás bylo příjemné.

star star star star star

Velmi příjemná a sympatická. Podnětné setkání.

Eva Bartáková, 28. 3. 2024
Odpověď Mgr. et Mgr. Michaela Zatloukalová:

Moc Vám děkuji za zpětnou vazbu!

star star star star star

Anonym, 14. 3. 2024
star star star star star

Paní Magistra umí vše krásně vysvětlit a zároveň pomoct.Doporučuji.

Anonym, 27. 11. 2023
star star star star star

Pro mě bylo na online schůzkách velmi důležité, když paní psycholožka uměla vytvořit prostředí, kde jsem se cítila dobře a řekla mi, že je velká odvaha říct si o pomoc. To ve mě postupně vyvolalo pocit důvěry v ní a byla jsem více otevřená. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji.

Sára, 1. 11. 2023
star star star star star

Paní Zatloukalová je velmi profesionální, chápavá. Dokázala mě vždy vyslechnout a pomoci mi podívat se na mé strachy z jiné stránky. Líbilo se mi, že mi dala prostor na to, co v danou chvíli potřebuji

Tereza, 20. 8. 2023
star star star star star

Po schůzce mám lehčí hlavu, pochopil jsem, že moje strachy a obavy jsou spojené s mými myšlenkami. Díky schůzce jsem si dokázal myšlenky urovnat, pochopil jsem, že je potřeba myslet i na sebe a relaxovat. Paní psycholožka mi pomohla najít nějaké techniky na práci s myšlenkami

Anonym, 28. 1. 2023
star star star star star

S paní Krejčí jsme měli 8 setkání, kdy jsme pracovali na mém problému s depresí a vyrovnání se s nemocí. Psycholožka mi vysvětlila, jak má duševní nemoc funguje, díky tomu jsem pochopila své tělo a mysl a mohla pracovat na mých problémech. Také mě chválila za každý posun a moc mě těší, že psycholožka jednala vstřícně a otevřeně.

Jana, 22. 1. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Praktická krizová intervence - Kurz (CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc)

Mgr. Řízení volnočasových aktivit (Univerzita Palackého v Olomouci)

Další psychologové

Mgr. Jana Kašická MSc.
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Mou inspirací je přístup Viktora Frankla: Na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán. My jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade.

Mgr. Kateřina řehořková
star star star star star
(1)
person Dospělí
done 3 roky praxe

Věřím, že každý z nás v sobě může nalézt zdroje a sílu, která pomůže ke zlepšení kvality jeho života, a že je dobré nebýt na své obtíže sám. Požádat o pomoc je síla, ne slabost.

Mgr. Klára Letková
star star star star star
(6)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 12 let praxe

Vždy můžete jít za svými sny. Provedu vás krajinou vlastní duše. Z temných zákoutí se společně vydáme na slunné vrcholky s rozhledem do dálky. Nebojte se udělat první krok.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .