Mgr. Michaela Štěpánová

star star star star star
(23)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Sebehodnota
Nastavení hranic
Výchovné problémy
Životní změny
Smysl života
Práce
Domácí násilí
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
800 Kč / online sezení (50 min)

O mně

V současné době pracuji jako psycholog ve vězeňství. Orientuji se na osoby různých typů poruch osobnosti, například s mentální retardací či psychotickými poruchami. V práci se zaměřuji hlavně na řešení krizových situací, komunikační a vztahové potíže, práci se stresem a na řešení konfliktů. Mám také mnohé zkušenosti s poradenskou oblastí v klinické oblasti. Pracuji převážně s lidmi s úzkostí, depresí. Pomáhám nastavovat hranice ve vztazích. Věnuji se poradenství ohledně výchovy dětí, práci na uvědomění si vlastní sebehodnoty a zvyšování sebevědomí. Společně můžeme pracovat na zpracování nejrůznějších traumat. Mám praxi ve školské poradenské oblasti, zaměřovala jsem se hlavně na děti se specifickými potřebami ve výchově i vzdělávání.

 

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem kurz psychologie ve zdravotnictví, a to na Univerzitě Palackého v Olomouci.

 

Zcela klíčový je pro mě individuální přístup, důvěra a otevřenost. Mým cílem je být dobrým průvodcem tak, aby klient mohl poznat své vnitřní problémy a našel způsob, jak nepřehlížet své potřeby a mohl být sám se sebou zadobře. Těším se na vás.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Paní magistra mi velmi pomohla jako vždy. Chodila jsem k ní i osobně a jiného terapeuta už nechci 🌞

Anonym, 17. 5. 2024
star star star star star

Lucie šlajsová, 9. 5. 2024
star star star star star

Anonym, 8. 5. 2024
star star star star star

Paní psycholožky si velmi vážím a děkuji jí za pomoc při řešení mých problémů.

B. Ch., 24. 3. 2024
star star star star star

Paní magistra je velmi sympatická, vstřícná a rozhovor s ní mi velmi pomohl. Ukázala mi jiný pohled na věc a doporučila cvičení, která mi mohou pomoci.

Z.H., 21. 2. 2024
star star star star star

Paní doktorka mi velmi pomohla. Pojmenovala problém, rozebrala, nabídla řešení. Moc příjemná, vstřícná. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem a nadhledem.

J. H. N., 13. 2. 2024
star star star star star

Michaela je chápající a milý člověk. Obdivuji její vstřícnost a chuť v člověku najít ještě špetku sebedůvěry. Moc si vážím její pomoci.

M., 28. 1. 2024
star star star star star

Velice příjemná paní magistra. Povídání s ní jde naprosto samo. Já budu s paní Michaelou rozhodně pokračovat a velice ráda. Jsem moc ráda, že jsem narazila ve svém složitém období právě na ni.

Lucie Stuchlikova, 20. 8. 2023

Hodinový dialog s paní psycholožkou mi velmi pomohl, lépe se mi usínalo a vstal jsem s čistší hlavou, protože mi dokázala identifikovat můj problém a konečně mi někdo nastínil směr, kterým se mám ubírat abych byl opět šťastný. Vaše společnost by měla být velmi vděčná za paní/slečnu Štěpánovu. Zároveň já jsem rád, že jsem si ji vybral ke konzultaci.

B.D., 27. 7. 2023 Převzato z: Mojra

Moc mila, vstricna, ochotna a bevza pristup.

S., 23. 7. 2023 Převzato z: Mojra

Paní psycholožka byla skvělá a moc mi pomohla. Využila jsem služby akutně, kdy mi opravdu nebylo dobře a už jsem nevěděla, co se sebou. Je mi od té doby mnohem lépe. Pomohla mi nahlédnout na situaci z pozitivnější stránky a podpořila mě. Úkoly na doma mi pomohly udržet si pozitivní přístup. Určitě doporučuji a využila bych znovu.

G., 22. 7. 2023 Převzato z: Mojra

Velmi profesionální přístup a odbornost, rozhodně doporučuji.

G.V., 17. 7. 2023 Převzato z: Mojra
star star star star star

Vřele doporučuji paní psycholožku. Sezení probíhalo v přijemné atmosféře a velice profesionálně. Velice přínosná konzultace.

Anonym, 14. 7. 2023

Velice milá , ochotná a sympatická slečna. Určitě se uvidíme znovu. Služeb psychologa jsem využila poprvé a byla jsem mile překvapená přístupem. Zároveň takový přístup u těchto služeb očekávám, proto jsem si je vybrala.

Z.N., 15. 6. 2023 Převzato z: Mojra

Prožívám díky partnerově nevěře velmi bolestivé období a přesto, že jsem se snažila všechno zvládnout sama, bylo to horší a horší. Jsem vděčná, že jsem vyhledala odborníka. ..Děkuji a těším se na další hodinku chápání a milého přístupu.

P.S., 4. 6. 2023 Převzato z: Mojra

Paní psycholožka pokládala dobré otázky. Po sezení mi poslala cvičení na zpracování, která mi pomáhají pracovat dál na mých problémech. Celkově velmi pozitivní hodnocení.

L.B., 2. 5. 2023 Převzato z: Mojra
star star star star star

Moc mi to pomohlo, velice chytra, sympaticka a mila pani psycholozka, mohu jen doporucit :)

Anonym, 23. 4. 2023
star star star star star

Skvělé sezení, opravdu pomohlo, paní byla příjemná a dodala mi sebevědomí.

Anonym, 17. 4. 2023
star star star star star

Při první schůzce je pro mě důležité přijetí, bezpečí a důvěra. Toho všeho se mi u paní Štěpánkové dostalo.

Dana amálie Ventrubová DiS., 31. 3. 2023
star star star star star

Veľmi príjmná konverzácia, príjemná, milá a chápavá psychologička. Ďakujem Vám a určite doporučujem.

Anonym, 23. 3. 2023
star star star star star

Přínosná konverzace, po které jsem se okamžitě cítila lépe. Vřele doporučuji a paní magistře děkuji.

Veronika římanová, 19. 3. 2023
star star star star star

můžu říct jen pozitivní věci, paní psycholožka byla velmi chápavá a příjemně se s ní mluvilo

Anonym, 14. 3. 2023
star star star star star

Marek Baroš, 13. 3. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie – Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Univerzita Palackého v Olomouci)

Další psychologové

Mgr. et Mgr. Michaela Zatloukalová
star star star star star
(9)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 2 roky praxe

Potřebujete se vyrovnat s různými starostmi ve svém životě? Bojujete s úzkostmi, depresemi, či obsedantně kompulzivní poruchou? Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Mgr. Soňa Šafářová
star star star star star
(4)
person Dospělí
done 5 let praxe

Specializuji se především na témata Vašeho pracovního života: stres, vyhoření, pracovní změny, konflikty na pracovišti, problémy s efektivitou a motivací, work-life balance, atd.

PhDr. Eva Wagnerová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 14 let praxe

Budeme se soustředit pouze na vás. Společně se zaměříme na to, co vás přivádí a co považujete za důležité o sobě říci.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .