Mgr. Taťána Koloničná

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 2 roky praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Poruchy spánku
Školní neúspěšnost
Studijní dovednosti
Řešení sporů
Prokrastinace
Životní změny
Koučink
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

"Někdy je toho na nás moc. Jsem tady s Vámi a můžeme si tou cestou projít společně."


Svým klientům nabízím bezpečný prostor pro sdílení, nesoudící postoj. Důležitý je pro mě vztah s klienty, který buduji na důvěře. Každý je jedinečný a má v sobě své zdroje. 

Zaměřuji se na seberozvoj klientů, témata jako sebehodnota, zvládání stresu, zvládání emocí, úzkostí, důležitá rozhodování, nastavování cílů, školní problémy a problémy se školou či se školní docházkou, problémy ve vztazích. Podpořím Vás v hledání vašeho řešení ve vaší situaci.


Dříve jsem pracovala jako školní psycholog na základní škole, kde jsem pracovala jak s celými třídami, dětmi a rodiči.


Momentálně spolupracuji s holandskou online platformou zaměřující se na lidé žijící v zahraničí - expaty. Jelikož mám sama zkušenosti s životem za hranicemi, prošla jsem si také cestou adaptace na úplně nové kulturní a životní prostředí a sama jsem pocítila, jaké různé výzvy to může přinášet. 


Osobně si ráda neustále prohlubuji znalosti a zkouším nové věci. Neznám všechny odpovědi, nejsem dokonalá, ale můžeme společně přicházet na to, co by pomohlo a bylo k užitku právě Vám, protože každý jsme jedinečný.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Komplexní krizová intervence (Modrá linka, Brno)

Motivační rozhovory (PhDr. Jan Soukup Ph. D.)

Relaxační techniky: zvládání stresu a prevence vyhoření (PhDr. Jana Zouharová Ph.D.)

Encouragment: umění povzbudit a motivovat (Mansio)

Další psychologové

Mgr. Markéta Mohamedová
star star star star star
(16)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Hledáte psychologa na míru v češtině, angličtině nebo holandštině? Bojíte se udělat první krok? Ten totiž bývá nejtěžší. Společně najdeme tu správnou cestu pro vás.

Mgr. et Mgr. Martina Salamonová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 16 let praxe

Terapii vnímám jako cestu doprovázení a společného hledání zdrojů jedinečnosti člověka. Důvěřuji, tomu že: "Svět je lepší místo, protože JÁ, TY, VY na něm jsme".

Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
(6)
person Dospělí, děti
done 14 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .