Mgr. Barbora Kryštofová

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 1 rok praxe
Úzkost
Stres
Rodinné problémy
Všímavost
Studijní dovednosti
Relaxační techniky
Životní změny
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

"Věřím, že každý z nás má úžasnou spoustu barev, které mohou zářit na kilometry daleko. Pojďme společně nechat vyniknout zrovna tu Vaši barevnou paletu." 


Jsem absolventkou jednooborové psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Prošla jsem akreditovaným výcvikem v komplexní krizové intervenci a dovednosti tam nabyté jsem uplatnila při práci na lince důvěry. Vzdělání jsem si doplnila i tzv. pedagogickým minimem a svou odbornost se snažím prohlubovat každým dnem, ať už četbou či jinými dílčími kurzy. Těší mě, že tak mohu růst, nezůstávat na místě a učit se z chyb, které jsou přirozenou součástí života každého z nás.


Aktuálně se profesně věnuji zejména školní a poradenské psychologii. Čas od času ale zavítám i k lektorování primárně preventivních a osobnostně rozvojových programů nebo vedení terapeutických táborů, které mě naplňují radostí. Díky své výzkumné činnosti jsem zjistila, že online prostředí může být v oboru psychologie skutečným pomocníkem, a tak nyní do této sféry přicházím i já osobně.


Ve volném čase nejraději odpočívám s hrníčkem výběrové kávy, při pečení koláčů, na výšlapu v horách nebo při lekcích jógy či praxi mindfulness.


Ať už v teď zápolíte s čímkoliv a máte pocit, že bychom tím rozcestím mohli projít spolu, s pokorou a respektem se k Vám ráda přidám. Nezaručuji Vám ale, že okamžitě nalezneme ono zázračné řešení. Věřím však, že sebrat odvahu čelit tváří v tvář svým obavám stojí spoustu sil, a to já s oblibou nazývám hrdinstvím. A v neposlední řadě jsem přesvědčená, že vždy není důležitý jen čas, ale také to, co se v tom čase děje. Chcete ho naplnit něčím smysluplným?

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Výcvik komplexní krizové intervence (OSAHATsi z. s.)

Práce s tělem v krizové intervenci (Moravští lektoři)

Autogenní trénink: zvládání stresu a prevence vyhoření (Ceteras s. r. o.)

Další psychologové

Mgr. Kristýna Polášková
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 2 roky praxe

Nabízím bezpečný prostor, v rámci kterého můžeme prozkoumat Váš problém a společně hledat možné cesty, jak problém řešit.

Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
(23)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
(6)
person Dospělí, děti
done 14 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .