Mgr. Magdaléna Nádvorníková

video_call Videohovor
done 6 let praxe
Úzkost
Vysoká citlivost
Sebehodnota
Rodičovství
ADHD
Nastavení hranic
Studijní dovednosti
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
900 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Slova profesora Albuse Brumbála z úvodního citátu přesně vystihují, čemu jako psycholog a terapeut věřím. I proto se při své práci s klienty opírám o krátkou terapii zaměřenou na řešení. Základním principem tohoto přístupu je, že (namísto rozebírání problému a jeho příčin) povzbuzuji klienta především k detailnímu popisu toho, co si přeje. Narozdíl od Albuse Brumbála nejsem mág, a tak nedokážu prostě mávnout kouzelnou hůlkou a tím všechno, co klienta trápí, okamžitě změnit. Ale věřím, že užitečným nástrojem může být i rozhovor, během něhož můžeme společně hledat cesty, jak žádoucí změny dosáhnout, a zdroje, jichž může klient na této cestě využívat.


Jsem kreativní člověk, a proto i ke své práci přistupuji tvořivě. Někdy je velmi obtížné myšlenky a pocity vyjádřit slovy, a tak ráda využívám hry na pískovišti, kresebných, imaginativních a meditativních technik nebo práce s emočními kartami. V online prostředí je využití těchto možností sice omezené, ale není zcela nereálné.


Tolik k mému terapeutickému přístupu. A teď něco málo o mně a mých profesních zkušenostech. Po magisterském studiu psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně jsem pracovala jako psycholog v Pedagogicko-psychologické poradně Ústí nad Orlicí (pracoviště Litomyšl a Svitavy). V rámci PPP jsem měla možnost pracovat s žáky/studenty s rozmanitými obtížemi (syndrom ADHD, rané trauma, specifické poruchy učení a chování, poruchy autistického spektra, mentální postižení, nadání/mimořádné nadání apod.), s jejich rodiči a pedagogy, se kterými jsem konzultovala možnosti a specifika inkluzivního vzdělávání.


Po zahájení psychoterapeutického výcviku Solutions Focus při institutu Dalet v Olomouci, který aktuálně dokončuji, jsem se v rámci PPP (a v době pandemie covidu-19 i v rámci litomyšlského gymnázia, kde jsem souběžně působila jako školní psycholog) začala věnovat také terapeutické práci s dětmi, dospívajícími a jejich rodiči.


Moji klienti nejčastěji řeší témata odlišnosti a nízké sebehodnoty, školní neúspěšnost, neuspokojivé vrstevnické a rodinné vztahy, fobie, úzkosti a panické ataky. Nabízím ale pomoc také v oblasti nadání/mimořádného nadání a vysoké citlivosti, jelikož mám s těmito tématy profesní i osobní zkušenost a dlouhodobě se o ně zajímám. Je to taková moje srdeční záležitost. Od května 2022 jsem na mateřské dovolené a věnuji se péči o syna, což přirozeně vedlo k tomu, že se intenzivněji zabývám také výchovu dětí a rodičovstvím, zejména v kontextu vysoké citlivosti.

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Další psychologové

Mgr. Šárka Doležalová
Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
person Dospělí, děti
done 13 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Ze své praxe psychologa a poradce vím, že říct si o pomoc může být vnímán jako projev slabosti. Ovšem jde o zásadní krok, který Vám pomůže k tomu, abyste se mohli opět cítit lépe.

Mgr. Markéta Mohamedová
Mgr. Markéta Mohamedová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 5 let praxe

Hledáte poradenství na míru v češtině, angličtině nebo holandštině? Bojíte se udělat první krok? Ten totiž bývá nejtěžší. Společně najdeme tu správnou cestu pro vás.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .