Mgr. Kristýna Polášková

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 1 rok praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Nastavení hranic
Rodinné problémy
Psychosomatické potíže
Relaxační techniky
Intimita
Deprese
Výchovné problémy
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Jmenuji se Kristýna Polášková, jednooborovou psychologii jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci a aktuálně působím jako psycholog ve zdravotnictví na oddělení klinické psychologie. 


V rámci zaměstnání se setkávám s lidmi, kteří přicházejí s rozmanitými obtížemi, ať už to jsou deprese, úzkosti, panické ataky, sociální fobie nebo se například klienti nacházejí v náročné situaci, v které se potřebují zorientovat a najít vlastní zdroje potřebné k jejímu překonání.


V poradenství si zakládám na bezpečném přijímajícím prostředí, bez předsudků a hodnocení. Důležitý je pro mě také respekt k individuálnímu tempu a potřebám člověka a otevřená komunikace. 


Aktuálně jsem frekventantkou v psychoterapeutickém výcviku kognitivně behaviorální terapie (KBT) a vzdělávám se také v rámci postgraduálního vzdělávání. 


Těším se na budoucí spolupráci.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psycholog ve zdravotnictví (IPVZ)

Autogenní trénink (CETERAS - Centrum terapeutických služeb)

Další psychologové

Tento psycholog má zítra volný termín

Mgr. Petra Svatoňová LL.M.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 12 let praxe

„V každém okamžiku máme dvě možnosti: vykročit vpřed směrem k růstu, nebo se stáhnout zpět ...“ Abraham Maslow

Mgr. Věra Kudličková Dušková
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Moje motto: "Všichni jsme silní, jen o tom často nevíme a potřebujeme tu sílu najít v sobě. A není žádná ostuda nechat si pomoci!" A proto jsem tu pro vás. :-)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

Mgr. Kristina Varšová
star star star star star
person Dospělí
done 2 roky praxe

Jsem psycholožka, která se zaměřuje na pomoc v oblastech práce, vztahů, komunikace a také v náročných životních situacích. Své služby poskytuji ve slovenštině/češtině a angličtině.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .