Mgr. Kristýna Polášková

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 2 roky praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Nastavení hranic
Rodinné problémy
Psychosomatické potíže
Relaxační techniky
Intimita
Deprese
Výchovné problémy
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má zítra volný termín

O mně

Jmenuji se Kristýna Polášková, jednooborovou psychologii jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci a aktuálně působím jako psycholog ve zdravotnictví na oddělení klinické psychologie. 


V rámci zaměstnání se setkávám s lidmi, kteří přicházejí s rozmanitými obtížemi, ať už to jsou deprese, úzkosti, panické ataky, sociální fobie nebo se například klienti nacházejí v náročné situaci, v které se potřebují zorientovat a najít vlastní zdroje potřebné k jejímu překonání.


V poradenství si zakládám na bezpečném přijímajícím prostředí, bez předsudků a hodnocení. Důležitý je pro mě také respekt k individuálnímu tempu a potřebám člověka a otevřená komunikace. 


Aktuálně jsem frekventantkou v psychoterapeutickém výcviku kognitivně behaviorální terapie (KBT) a vzdělávám se také v rámci postgraduálního vzdělávání. 


Těším se na budoucí spolupráci.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psycholog ve zdravotnictví (IPVZ)

Autogenní trénink (CETERAS - Centrum terapeutických služeb)

Další psychologové

Mgr. et Mgr. Martina Salamonová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 16 let praxe

Terapii vnímám jako cestu doprovázení a společného hledání zdrojů jedinečnosti člověka. Důvěřuji, tomu že: "Svět je lepší místo, protože JÁ, TY, VY na něm jsme".

Mgr. Kateřina řehořková
star star star star star
(1)
person Dospělí
done 3 roky praxe

Věřím, že každý z nás v sobě může nalézt zdroje a sílu, která pomůže ke zlepšení kvality jeho života, a že je dobré nebýt na své obtíže sám. Požádat o pomoc je síla, ne slabost.

Mgr. Daria Gociek
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí
done 20 let praxe

Vedení upřímného rozhovoru, přímočarost a srozumitelnost pomáhá popsat tíživé téma. Podpora, přijetí a nehodnotící přístup vytváří bezpečné prostředí potřebné pro terapii.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .