Mgr. Katarína Holasová

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 14 let praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Sebehodnota
Poruchy spánku
Všímavost
Závislosti
Životní změny
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Pokud Vás nebo Vaše blízké trápí problémy se závislostí, jsem tu pro Vás.


Pracuji jako psycholog v doléčovacím centru. Psychologii jsem vystudovala na Univerzitě Komenského v Bratislavě a na Univerzitě Palackého v Olomouci. Již v rámci studia jsem se aktivně zabývala závislostmi, jejich příčinami a možnými strategiemi řešení.


Moje cesta v oblasti závislostí začala už popři studiu psychologie, kdy jsem pracovala se závislými osobami v rámci K-centra. Během celého studia jsem se zaměřovala na tuto oblast, moje bakalářská i diplomová práce zkoumala příčiny vzniku závislosti. Po ukončení studia psychologie jsem se věnovala individuálním klientům s různorodou problematikou.


Moje intervence jsou zaměřené především na řešení problému. Nyní pracuji v centru následné péče pro osoby, které si prošly léčbou závislosti. Návrat do běžného života je avšak i po absolvování ústavní léčby mnohokrát náročný a tak dlouhodobá pomoc psychologa je účinným prostředkem, jak si tuto cestu ulehčit.


Váš problém probereme diskrétně a s porozuměním, společně najdeme možné kroky ke zlepšení.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Další psychologové

Mgr. Taťána Koloničná
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 2 roky praxe

"Někdy je toho na nás moc. Jsem tady s Vámi a můžeme si tou cestou projít společně."

Mgr. Denisa Kolouchová
star star star star star
(3)
person Dospělí, náctiletí
done 4 roky praxe

Jsem psychologem ve zdravotnictví v Centru duševního zdraví. V praxi se věnuji zejména pacientům s psychotickým onemocněním, dále také poruchou osobnosti a neurotickými obtížemi.

Mgr. Stanislava Gauchet kobzová
star star star star star
(19)
person Dospělí, náctiletí
done 13 let praxe

"Normálnost je vydlážděná cesta: Je to pohodlné po ní chodit, ale nerostou na ní žádné květy." Vincent Van Gogh

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .