Mgr. Jaroslava Vojtěchová

star star star star star
(4)
video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí, děti
done 5 let praxe
Úzkost
Stres
Sebehodnota
Nastavení hranic
Rodičovství
Výchova dětí
Rodinné problémy
Životní změny
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
950 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Své klienty doprovázím při hledání odpovědí na jejich otázky, ujasnění hodnot a směru, kterým se chtějí v životě ubírat. Respektuji individualitu klienta. Orientuji se na problematiku potíží a konfliktů v mezilidských vztazích, pocity prázdnoty, zaměřuji se na seberozvoj klienta, prevenci syndromu vyhoření, práci se stresem, potíže ve školním prostředí, otázky výchovy a kariérního poradenství. Zajímám se o problematiku týkající se životního stylu, psychohygieny a vztahu k sobě.

 

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a PVŠPS v Praze. Pracovala jsem dlouhou dobu ve školství, nejprve jako učitelka, posléze jako školní psycholožka. Poskytuji individuální psychologické poradenství dospělým i dospívajícím klientům.

 

Ve své práci se soustředím na lidský přístup a vytvoření bezpečného prostoru. Těším se s vámi na shledanou.

IČO: 11951991

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

Paní psycholožka je velmi milá,vstřícná a laskavá. Velmi mi pomohla. Byla a jsem velice spokojená a určitě budu pokračovat ve spolupráci s ní. Děkuji!

T.D., 1. 7. 2023 Převzato z: Známý Lékař

Mám za sebou 2 konzultace, po kterých jsem se cítil znatelně líp. Empatická paní, která umí poradit

Vojta Dvořák, 1. 7. 2023 Převzato z: Známý Lékař
star star star star star

Paní psycholožka Jaroslava nám pomáhala, když jsme řešili „problémy“ s dcerou, školou a jejím fungováním. Dceři konzultace viditelně pomohly, vidím na ní zklidnění, umí se více prosadit a zároveň velké zlepšení nálady. Na setkání se vždy těšila. Mě to dodalo jistotu, že jsem dělala vše správně. Můžu jedině doporučit.

Marcela Vokounová, 25. 1. 2023
star star star star star

Paní psycholožka mi velmi pomohla, když jsem přišla o blízkého člověka. Vždy jsem se cítila příjemně. Pomohla mi usadit se nohama zpátky na zem a najít zase světlé okamžiky a za to jí jsem vděčná.

Monika P., 25. 1. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Bc. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

Psychologie - Mgr. (Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.)

Krizová intervence - Kurz (Remedium Praha)

Další psychologové

Mgr. Tatiana Dumbrava
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

"Příroda nespěchá, a přesto všechno stihne" Lao C´

Mgr. Milada Ferencová
star star star star star
(1)
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Cítíte se v životě nespokojeně? Máte problémy s úzkostmi, stresem či přetížením? Vytvořím vám důvěrné a bezpečné prostředí pro hledání naplněného a spokojeného života.

Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.
star star star star star
done 11 let praxe

Pomohu s řešením konfliktů, těžkých životních situací, s léčbou závislostí, či partnerskými krizemi. Hledáte osobnostní růst nebo pedagogickou psychologii? Jsem tu pro vás.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .