Mgr. Jaroslava Vojtěchová

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat
done 4 roky praxe
Úzkost
Stres
Sebehodnota
Nastavení hranic
Rodičovství
Výchova dětí
Rodinné problémy
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
970 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Přeji hezký den a dovolím se Vám trochu představit.


Jmenuji se Jaroslava Vojtěchová, vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a PVŠPS v Praze. Pracovala jsem dlouhou dobu ve školství, nejprve jako učitelka, posléze jako školní psycholožka. Poskytuji individuální psychologické poradenství dospělým i dospívajícím klientům.


Ve své práci se soustředím na lidský přístup a vytvoření bezpečného prostoru, kde klienty doprovázím při hledání odpovědí na jejich otázky, ujasnění si hodnot a vlastního směru, kterým se chtějí v životě ubírat. Respektuji individualitu klienta.


Orientuji se na problematiku potíží a konfliktů v mezilidských vztazích, pocity prázdnoty, zaměřuji se na seberozvoj klienta, prevenci syndromu vyhoření, práci se stresem, obtíže ve školním prostředí, otázky výchovy a kariérního poradenství. Zajímám se o problematiku týkající se životního stylu, psychohygieny a vztahu k sobě.

IČO: 11951991

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

star
star
star
star
star

Paní psycholožka Jaroslava nám pomáhala, když jsme řešili „problémy“ s dcerou, školou a jejím fungováním. Dceři konzultace viditelně pomohly, vidím na ní zklidnění, umí se více prosadit a zároveň velké zlepšení nálady. Na setkání se vždy těšila. Mě to dodalo jistotu, že jsem dělala vše správně. Můžu jedině doporučit.

Marcela Vokounová, 25. 1. 2023
star
star
star
star
star

Paní psycholožka mi velmi pomohla, když jsem přišla o blízkého člověka. Vždy jsem se cítila příjemně. Pomohla mi usadit se nohama zpátky na zem a najít zase světlé okamžiky a za to jí jsem vděčná.

Monika P., 25. 1. 2023

Certifikáty a diplomy

Bakalářský obor psychologie (Jihočeská univerzita)

Navazující magisterské studium psychologie (PVŠPS Praha)

Krizová intervence (Remedium Praha)

Další psychologové

Mgr. Jan Schikora
Mgr. Jan Schikora
done 1 rok praxe

Dobrý den, vítám Vás na mém profilu. Pracuji jako vězeňský psycholog ve vazební věznici. Věznění je jednou z krizových život měnících s...

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Ze své praxe psychologa a poradce vím, že říct si o pomoc může být vnímán jako projev slabosti. Ovšem jde o zásadní krok, který Vám pomůže k tomu, abyste se mohli opět cítit lépe.

Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
star star star star star
person Dospělí
done 12 let praxe

"Tisíce snů ve mně tiše hoří" Arthur Rimbaud Máte chuť a motivaci v sobě opět probudit vaše sny a přání? Nechcete je už nechat spát? Jsem tu pro Vás.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .