Mgr. Daria Gociek

video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí
done 19 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Rodičovství
Rodinné problémy
Výchovné problémy
Životní změny
Smysl života
LGBT+
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
840 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Moje první práce psychologa začala ve středisku pro lidi s duševním onemocněním a v poradně pro ženy. Dále jsem se zaměřovala na řešení individuálních, partnerských a rodinných problémů v Centru psychologické pomoci p.o., kde jsem také pomáhala řešit náročnější situace ohledně péče o děti v rámci OSPODu.


V současné době pracuji jako školní psycholog a spolupracuji s Charitou FM - střediskem, které poskytuje komplexní paliativní a hospicovou službu.

Od ledna 2022 mám také svoji soukromou psychologickou praxi, kde poskytuji pomoc při řešení: individuálních/osobních problémů, manželských/partnerských vztahů, pomoc při řešení výchovných problémů, problémů ve škole, LGBT+ tématice aj.


Absolvovala jsem:

*akreditovaný pětiletý sebezkušenostní výcvik v psychodynamicky a hlubinně orientované psychoterapii - SUR Praha

*kurz klinické hypnózy u Prof. Stanislava Kratochvíla v Kroměříži

*dvouletý akreditovaný kurz pod vedením PhDr. Vratislava Strnada - Umění naslouchat a pomáhat - vedení rozhovoru orientovaného na řešení

*vzdělávací program pro rozvoj a podporu náhradních rodin (Parent Resources for Information, Development and Education - PRIDE)

*kurz Kompletní krizové intervence (IBSARO Hradec Králové)

V současné době se účastním kurzu psycholog ve zdravotnictví na Univerzitě Karlově.

Jako psycholog se průběžně účastním mnoha kurzů v rámci celoživotního psychologického vzdělávání.IČO: 03301940

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Další psychologové

Mgr. Jan Schikora
Mgr. Jan Schikora
done 1 rok praxe

Jako vězeňský psycholog pomáhám s krizovou intervencí, řešením složitých situací, trénováním komunikace a prací se stresem.

Mgr. Magdaléna Nádvorníková
Mgr. Magdaléna Nádvorníková
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

Nabízím terapii zaměřenou na řešení. Věřím, že štěstí lze nalézt i v těch nejtemnějších dobách, pokud si člověk vzpomene, že se má obrátit ke světlu. 😊

Mgr. Jana Kašická, MSc.
Mgr. Jana Kašická, MSc.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 4 roky praxe

Mou inspirací je přístup Viktora Frankla: Na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán. My jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .