Mgr. Daria Gociek

star star star star star
(2)
video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí
done 19 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Rodičovství
Rodinné problémy
Výchovné problémy
Životní změny
Smysl života
LGBT+
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
840 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Při našem setkání zvolím přístup a metodu, která bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám. Může se jednat o přístup zaměřený na řešení, na získání náhledu na danou situaci pomocí rozhovoru nebo o podporu v nelehkém životním období.


Moje první práce psychologa začala ve středisku pro lidi s duševním onemocněním a v poradně pro ženy. Dále jsem se zaměřovala na řešení individuálních, partnerských a rodinných problémů v Centru psychologické pomoci p.o., kde jsem také pomáhala řešit náročnější situace ohledně péče o děti v rámci OSPODu.


V současné době pracuji ve škole pro děti a žáky se speciálními potřebami - jako školní psycholog. Mám bohatou zkušenost z pozorování a práce s těmito dětmi a také ze spolupráce s jejich rodiči. Spolupracuji s Charitou FM - střediskem, které poskytuje komplexní paliativní a hospicovou službu.

Od ledna 2022 provozuji svoji soukromou psychologickou praxi, kde poskytuji pomoc při řešení: individuálních/osobních problémů, manželských/partnerských vztahů, pomoc při řešení výchovných problémů, problémů ve škole, LGBT+ tématice aj.


V současné době se účastním kurzu psycholog ve zdravotnictví na Univerzitě Karlově.

Jako psycholog se průběžně účastním mnoha kurzů v rámci celoživotního psychologického vzdělávání.


IČO: 03301940

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Nevěděla jsem, co od sezení mohu očekávat, ale jsem moc ráda, že jsem ho absolvovala. Paní Daria mi moc pomohla a určitě se znovu objednám :-)

Martina Földesová, 15. 6. 2023
star star star star star

První online sezení bylo příjemné. Paní Gociek byla včas nachystaná. Byla velmi milá, naslouchající a podporující. Rozhodně doporučuji.

Anonym, 5. 6. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

SUR Praha - akreditovaný pětiletý sebezkušenostní výcvik v psychodynamicky a hlubinně orientované psychoterapii (SUR Praha)

kurz klinické hypnózy u Prof. Stanislava Kratochvíla v Kroměříži (Česká psychiatrická společnost, sekce pro hypnózu a PL Kroměříž)

dvouletý akreditovaný kurz pod vedením Umění naslouchat a pomáhat, PhDr.Vratislav Strnad - vedení rozhovoru orientovaného na řešení (CNN FM)

Parent Resources for Information, Development and Education - PRIDE) - program pro rozvoj a podporu náhradních rodin (PRIDE ČR)

Kompletní krizová intervence (IBSARO Hradec Králové)

Sandplay - základní kurz pro práci s pískovištěm (Mgr. Alžběta Michalčíková, Brno)

Psychoterapie dětí s poruchami chování (INDEPT s.r.o.)

Základy práce s LGBT osobami (Prague Pride, z.s.)

Příprava k mediaci v řešení (po)rozvodové situace (Mgr.Milena Mikulicová)

další: Sexualita dětí s mentálním postižením, Sebepoškozování u dětí a mladistvých, Práce s terapeutickými kartami (Freya, Velký vůz Sever, Mgr. Magda Shymon)

Další psychologové

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Ze své terapeutické praxe vím, že říct si o pomoc může být vnímáno jako projev slabosti. Ale tento zásadní krok Vám může pomoci k tomu, abyste se mohli opět cítit dobře.

Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová
star star star star star
(11)
person Dospělí
done 6 let praxe

Cítíte ztrátu motivace? Syndrom vyhoření, stres či úzkost? Řešíte konflikty v pracovním nebo osobním životě? Věřím, že najdeme cesty, jak situace společně řešit.

PhDr. Petr Fiľo, Ph.D.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 9 let praxe

Tíží Vás stres, úzkosti, deprese? Cítíte se prázdní a vyhořelí, hledáte smysl života? Řešíte konflikty v osobním či pracovním životě? Věřím, že spolu najdeme, co hledáte.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .