Mgr. Hana Hlobilová

star star star star star
(3)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 1 rok praxe
Stres
Přetížení
Sebehodnota
Rodičovství
Všímavost
Vztahy
Poruchy příjmu potravy
Úzkost
Nastavení hranic
Relaxační techniky
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Mé jméno je Hana Hlobilová a jsem vystudovanou psycholožkou z Fakulty sociálních studií Masarykovy Univerzity v Brně. V rámci své praxe se věnuji různorodému spektru problémů. Se svými klienty řeším hledání cesty z tíživých situací, touhu po nalezení smyslu života a motivace. Pomohla jsem lidem s řešením krizových situací, přetížením, stresem, či s problémy v rámci mezilidských vztahů.

 

Pracuji jako krizový intervent v krizovém centru pro poruchy příjmu potravy. Dále působím jako školní psycholog na základní škole a také pracuji jako psycholog v Domově pokojného stáří, kde pracuji se seniory s různými fázemi demence. Přestože se jedná o zdánlivě velmi rozdílné sféry, ve všem se dají nalézt podobné prvky.

 

V krizovém centru pracuji převážně s dopívajícími a dospělými, kteří sami trpí problémy s jídlem, nebo s jejich rodinami a blízkými. Přestože se jedná o úzce zaměřenou službu, poruchy příjmu potravy mají ve většině případů multifaktoriální spouštěče a vyskytují se společně s dalšími problémy, jako jsou například deprese, úzkosti, sebepoškozování, narušení vztahů či narušení vztahu k sobě samotnému. Ve škole se věnuji dětem, u kterých dochází nejen k problémům školní docházky, ale spolupracujeme společně i na řešení náhlých krizových situací nebo vleklejších problémů, které mají z domova či mezilidských vztahů. Pracuji rovněž s rodiči v otázkách výchovy, nastavování hranic a problémového chování dítěte jak ve škole, tak doma. V neposlední řadě se setkávám ohledně těchto otázek rovněž s pedagogy. Ve svém dalším zaměření pracuji se seniory, kteří trpí demencí různého stupně. Pro tyto klienty je důležitá blízkost, naslouchání a pochopení, které jim často v této fázi života chybí. Pracujeme společně rovněž na naplnění jejich individuálního potenciálu pomocí kognitivních cvičení.

 

Vím, že každý člověk ke mně přichází jako jedinečná osobnost. Můžete u mě počítat s individuálním přístupem, který se pokusíme společně připravit vám na míru. Nemám zaručené řešení, které vám mohu ihned nabídnout, ale můžeme se společně snažit přijít na to, co pro vás ve vaší situaci bude nejlepší. Budu vám naslouchat, poskytnu vám pochopení a budu se snažit o naši společnou a efektivní spolupráci, která je důležitá jak pro vás, tak i pro mě.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

Poradila dobře.

D.G., 27. 6. 2023 Převzato z: Mojra
star star star star star

Anna Horáková, 28. 5. 2023
star star star star star

Ing. arch. Jan Linhart, 14. 1. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Fakulta sociálních studií, Masarykova Univerzita v Brně)

Diagnostika schopností a dovedností v oblasti čtení a psaní – Kurz (Pedagogicko-psychologická poradna Brno)

Výcvik komplexní krizové intervence - Kurz (Modrá linka)

Kurz práce s terapeutickým pískovištěm - Kurz (Psychoterapie pod Špilberkem)

Další psychologové

PhDr. Petr Fiľo Ph.D.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 10 let praxe

Tíží Vás stres, úzkosti, deprese? Cítíte se prázdní a vyhořelí, hledáte smysl života? Řešíte konflikty v osobním či pracovním životě? Věřím, že spolu najdeme, co hledáte.

Mgr. Jana Kašická MSc.
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Mou inspirací je přístup Viktora Frankla: Na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán. My jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade.

Mgr. Daria Gociek
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí
done 20 let praxe

Vedení upřímného rozhovoru, přímočarost a srozumitelnost pomáhá popsat tíživé téma. Podpora, přijetí a nehodnotící přístup vytváří bezpečné prostředí potřebné pro terapii.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .