Mgr. Jan Schikora

video_chat Videohovor nebo chat
done 1 rok praxe
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
950 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Dobrý den,


vítám Vás na mém profilu. Pracuji jako vězeňský psycholog ve vazební věznici. Věznění je jednou z krizových život měnících situacích, která přináší zkoušku pro psychickou odolnost obviněného či odsouzeného, jak z pohledu výkonu vazby či daného trestu, tak pro jeho nové postavení ve společnosti. Nutnost vyrovnat se s odloučením od rodiny, přátel, kariéry či koníčků nebo jiných vášní je skutečným oříškem pro copingové a adaptační mechanismy jedince. 


Mou denní náplní je krizová intervence, řešení krizových situací, trénování komunikace, práce se stresem, zvyšování vlastní psychické odolnosti, poradenské a podpůrné pohovory, mezilidské vztahy a konflikty, problémy s adaptací na nové podmínky, aktivity s cílem pomoci a nalézat motivaci pro změny životního stylu a vyrovnání se s aktuální životní situaci a mnohé další. V psychologické práci preferuji humanisticky zaměřený přístup, tedy nedirektivní, nehodnotící a hlavně zaměřený na Vás.


Budu se na Vás těšit.

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Další psychologové

Mgr. Veronika Vašková
Mgr. Veronika Vašková
person Dospělí
done 10 týdny praxe

Zdravím a vítám vás na mém profilu. Ráda bych se vám nejdříve v pár slovech představila. Jmenuji se Veronika a vystudovala jsem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
star star star star star
done 47 týdnů praxe

Trpíte úzkostmi, depresemi, či obsedantně kompulzivní poruchou? Potřebujete se vyrovnat s různými starostmi ve svém životě? Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Mgr. Šárka Doležalová
Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
person Dospělí, děti
done 13 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .