Mgr. Jan Schikora

star star star star star
(1)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 1 rok praxe
Stres
Vztahy
Studijní dovednosti
Řešení sporů
Závislosti
Práce
Životní změny
Leadership
Deprese
Koučink
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Dobrý den, vítám vás na mém profilu.


Pracuji jako vězeňský psycholog ve vazební věznici. Věznění je jednou z krizových život měnících situacích, která přináší zkoušku pro psychickou odolnost obviněného či odsouzeného jak z pohledu výkonu vazby či daného trestu, tak pro jeho nové postavení ve společnosti. Nutnost vyrovnat se s odloučením od rodiny, přátel, kariéry či koníčků nebo jiných vášní je skutečným oříškem pro adaptační mechanismy jedince. 


Mou denní náplní je krizová intervence, řešení krizových situací, trénování komunikace, práce se stresem, zvyšování vlastní psychické odolnosti, poradenské a podpůrné pohovory, mezilidské vztahy a konflikty, problémy s adaptací na nové podmínky, aktivity s cílem pomoci a nalézat motivaci pro změny životního stylu a vyrovnání se s aktuální životní situaci a mnohé další. V psychologické práci preferuji humanisticky zaměřený přístup, tedy nedirektivní, nehodnotící a hlavně zaměřený na vás.


Budu se na vás těšit.

IČO: 19418744

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Rozhodně můžu doporučit. Byla jsem velice spokojená a určitě se znovu objednám.

Anonym, 19. 8. 2023

Certifikáty a diplomy

Psychológia - Mgr. (Univerzita Mateja Bela)

Křížová intervence (Semiramis)

Hand test (Hogrefe)

MMP-2 (Hogrefe)

Další psychologové

Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.
star star star star star
done 11 let praxe

Pomohu s řešením konfliktů, těžkých životních situací, s léčbou závislostí, či partnerskými krizemi. Hledáte osobnostní růst nebo pedagogickou psychologii? Jsem tu pro vás.

Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
(16)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Mgr. et Mgr. Martina Kateřiňáková
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 1 rok praxe

Kombinuji a hledám různé přístupy tak, abych péči ušila na míru každému člověku, protože každý jsme jiný. Ráda vás doprovodím při hledání vašeho řešení.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .