Mgr. Tereza Lysá

video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 8 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Sebehodnota
Rodinné problémy
Práce
Prokrastinace
Domácí násilí
Životní změny
LGBT+
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
900 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má zítra volný termín

O mně

Každý se někdy může ocitnout v obtížné životní situaci, kdy už neví, jak dál. Můžete se na mě obrátit, pokud jste se do takové situace dostali, nevíte si rady, nebo si jen chcete s někým popovídat a pracovat na svém osobním rozvoji a zvyšování životní spokojenosti. Mým základním pracovním nástrojem je dialog a vztah, navázaný s klientem. Naše postupné setkávání chápu jako vytváření bezpečného a důvěrného prostoru, kde se klient může svěřit a vztahu, který je nezbytný pro zkoumání myšlenek, pocitů a tělesných prožitků.


Vystudovala jsem psychologii, pracovní zkušenosti mám ze soukromé praxe, z oblasti ústavní výchovy a náhradní rodinné péče a ze školství. Jsem absolventkou systematického psychoterapeutického výcviku institutu INSTEP a výcviku pro odborníky, kteří pracují s dětmi s poruchami attachmentu a jejich rodinami. Profesní etikou jsem vázána k důvěrnosti, diskrétnosti a mlčenlivosti, informace z psychologického poradenství nikomu nesděluji. Pracuji pod pravidelnou supervizí.

IČO: 07869266

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Psychologie - Bc. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

Sandplaying: Využití herního pískoviště v diagnostice, poradenství a terapii - Výcvik (INDEPT)

Využívání dynamicko-diagnostického přístupu v poradenské praxi - Kurz (NÚV)

Kids' Skills: Přístup zaměřený na řešení jako metoda sociální práce s dětmi, rodiči, komunitou - Výcvik (Dalet)

Výcvik pro odborníky, kteří terapeuticky pracují s dětmi s poruchami attachmentu a jejich rodinami - Výcvik (ATTA)

Systematický psychoterapeutický výcvik - Výcvik (INSTEP)

Další psychologové

Mgr. Šárka Doležalová
Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
person Dospělí, děti
done 13 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová
Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová
star star star star star
person Dospělí
done 5 let praxe

Cítíte ztrátu motivace? Syndrom vyhoření, stres či úzkost? Řešíte konflikty v pracovním nebo osobním životě? Věřím, že najdeme cesty, jak situace společně řešit.

Mgr. Magdaléna Nádvorníková
Mgr. Magdaléna Nádvorníková
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

Nabízím terapii zaměřenou na řešení. Věřím, že štěstí lze nalézt i v těch nejtemnějších dobách, pokud si člověk vzpomene, že se má obrátit ke světlu. 😊

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .