Mgr. Tereza Lysá

star star star star star
(4)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 8 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Sebehodnota
Rodinné problémy
Práce
Prokrastinace
Domácí násilí
Životní změny
LGBT+
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 000 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Každý se někdy může ocitnout v obtížné životní situaci, kdy už neví, jak dál. Můžete se na mě obrátit, pokud jste se do takové situace dostali, nevíte si rady, nebo si jen chcete s někým popovídat a pracovat na svém osobním rozvoji a zvyšování životní spokojenosti. Mým základním pracovním nástrojem je dialog a vztah, navázaný s klientem. Naše postupné setkávání chápu jako vytváření bezpečného a důvěrného prostoru, kde se klient může svěřit a vztahu, který je nezbytný pro zkoumání myšlenek, pocitů a tělesných prožitků.


Vystudovala jsem psychologii, pracovní zkušenosti mám ze soukromé praxe, z oblasti ústavní výchovy a náhradní rodinné péče a ze školství. Jsem absolventkou systematického psychoterapeutického výcviku institutu INSTEP a výcviku pro odborníky, kteří pracují s dětmi s poruchami attachmentu a jejich rodinami. Profesní etikou jsem vázána k důvěrnosti, diskrétnosti a mlčenlivosti, informace z psychologického poradenství nikomu nesděluji. Pracuji pod pravidelnou supervizí.

IČO: 07869266

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Moje první zkušenost s online schůzkou tohoto typu a velmi pozitivní.

Hana Jelinkova, 20. 10. 2023
star star star star star

Byl jsem opravdu spokojený. Termin jsem sehnal velice rychle, protože jsem potřeboval řešit jednu rodinnou krizi a byl jsem spokojený. Paní mě uklidnila a naslouchala ve všem co jsem ze sebe potřeboval dostat, abych se nezbláznil.

Anonym, 8. 8. 2023
star star star star star

Paní psycholožka je úžasná, vždy mi pomůže a čas s ni strasne utíká! 😊

Anonym, 31. 7. 2023
star star star star star

Naprosto skvělá paní psycholožka!😊

Anonym, 31. 7. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Psychologie - Bc. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

Sandplaying: Využití herního pískoviště v diagnostice, poradenství a terapii - Výcvik (INDEPT)

Využívání dynamicko-diagnostického přístupu v poradenské praxi - Kurz (NÚV)

Kids' Skills: Přístup zaměřený na řešení jako metoda sociální práce s dětmi, rodiči, komunitou - Výcvik (Dalet)

Výcvik pro odborníky, kteří terapeuticky pracují s dětmi s poruchami attachmentu a jejich rodinami - Výcvik (ATTA)

Systematický psychoterapeutický výcvik - Výcvik (INSTEP)

Další psychologové

MSc. Tereza Melichárková
star star star star star
person Dospělí
done 3 roky praxe

Ať už máte potíže ve své profesionální kariéře sportovce, nebo chcete pomoct se zvládáním těžkých životních situací. Společně budeme tvořit nové zkušenosti.

Mgr. Věra Kudličková Dušková
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Moje motto: "Všichni jsme silní, jen o tom často nevíme a potřebujeme tu sílu najít v sobě. A není žádná ostuda nechat si pomoci!" A proto jsem tu pro vás. :-)

Mgr. Daria Gociek
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí
done 19 let praxe

Vedení upřímného rozhovoru, přímočarost a srozumitelnost pomáhá popsat tíživé téma. Podpora, přijetí a nehodnotící přístup vytváří bezpečné prostředí potřebné pro terapii.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .