Mgr. Soňa Šafářová

star star star star star
(3)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 5 let praxe
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Psychosomatické potíže
Řešení sporů
Práce
Prokrastinace
Koučink
Leadership
Vztahy
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
850 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má dnes volný termín

O mně

Jmenuji se Soňa Šafářová a jsem psycholožka s titulem z Masarykovy Univerzity v Brně.


Ačkoliv jsem ještě během studia započala psychoterapeutický výcvik, dala jsem nakonec přednost praktičtějším a krátkodobým formám práce s lidmi v oblasti pracovní a dopravní psychologie a koučování.


desetiletá praxe ve firemním prostředí mě přesvědčila o nezbytnosti cílené psychologické podpory v pracovním životě zaměstnanců. Díky zkušenostem z různých firem (malých i velkých, českých i zahraničních) a interakci s pracovníky na všech pracovních úrovních (od dělníků po top manažery) v nejrůznějších oborech, rozumím výzvám, kterým zaměstnanci čelí, ať už jde o stres, vyhoření, pracovní změny, konflikty na pracovišti, potřebu najít lepší rovnováhu mezi pracovním a osobním životem, nebo problémy s motivací, nebo efektivitou práce a výkonností.


Moje služby jsou ideální pro ty, kteří hledají efektivní, krátkodobé poradenství, aby mohli rychle najít řešení svých problémů a vrátit se k plnohodnotnému pracovnímu i osobnímu životu.


Snažím se s každým klientem individuálně pracovat tak, aby naše setkání posílily jeho vlastní zdroje a schopnosti k pozitivní změně.


Pokud hledáte krátkodobou a cílenou pomoc s problémy souvisejícími s prací, jsem zde, abych vám pomohla najít cestu k nalezení rovnováhy, úspěchu a spokojenosti.


Více o mně na mém webu www.psychofit.cz

IČO: 09211772

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Paní Šafářová má lidský a profesionální přístup, během našich sezení jsem se cítil uvolněně a velice hezky se mi s ní povídalo. Dala mi cenné rady, jak se mám chovat v určitých situacích a jak si umět svoje myšlenky racionalizovat. Velice mi pomohla a jsem jí za to vděčný.

Mirek H., 16. 5. 2024
star star star star star

I'd like to thank you again for patient listening and sharing some excellent tips and tools that helped me dealing with stress and anxiety. Although I am still just in the beginning of my transition, I can already say for sure that this experience made me more resilient in some way, and this happened not without your contribution.

Ievgen, 15. 5. 2024
star star star star star

Oceňuji, že i přes jedno sezení jsem dostala na svůj problém návrh řešení, sezení mělo svůj vývoj a na konci ucelené zakončení. Přístup byl velmi pozitivní, což mi v danou chvíli moc pomohlo.

Anonym, 31. 3. 2024
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Univerzitní diplom - Psychologie (Masarykova Univerzita Brno)

Koučovací výcvik (Koučink Centrum Praha)

Krizová intervence pro pomáhající profesionály (Mgr. Peter Porubský)

Dopravní psychologie (Univerzita Palackého v Olomouci)

Lektor terapeutických programů pro řidiče (Centrum dopravního výzkumu Brno)

Další psychologové

Mgr. Milada Ferencová
star star star star star
(1)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Cítíte se v životě nespokojeně? Máte problémy s úzkostmi, stresem či přetížením? Vytvořím vám důvěrné a bezpečné prostředí pro hledání naplněného a spokojeného života.

Mgr. Lucie Marcinčínová
star star star star star
(8)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 9 let praxe

Jako psycholog a terapeut se ve své práci opírám především o odborné vzdělání, můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudu soudit vás ani velikost vašeho problému.

Na sezení přispívají pojištovny:

VZP ČPZP ZPMV RBP ZPŠ
Mgr. Klára Letková
star star star star star
(6)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 12 let praxe

Vždy můžete jít za svými sny. Provedu vás krajinou vlastní duše. Z temných zákoutí se společně vydáme na slunné vrcholky s rozhledem do dálky. Nebojte se udělat první krok.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .