Mgr. Šárka Doležalová

star star star star star
(6)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, děti
done 13 let praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Vysoká citlivost
Vztahy
Sebehodnota
Nastavení hranic
Rodičovství
Výchova dětí
Rodinné problémy
Psychosomatické potíže
Poruchy spánku
Všímavost
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
900 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem vystudovanou psycholožkou s akreditovaným dlouhodobým výcvikem v integrativní psychoterapii. Jako psycholog a terapeut jsem pracovala ve zdravotnictví, ve školství i v rodinné poradně. Mám zkušenost s dětskými i dospělými klienty. Svým klientům pomáhám s úzkostmi, stresem, přetížením, komplikacemi v rodině či ve vztazích a celou řadou dalších problémů.

 

Vystudovala jsem psychologii na Masarykově univerzitě v Brně a na Univerzitě palackého v Olomouci. Výcvik v integrativní psychoterapii mi umožňuje volit metody různých psychoterapeutických směrů.

 

Zásadní je pro mě hluboký respekt k individualitě klienta a jeho problémům. I sebemenší potíž by se neměla přehlížet. Těší mě, když moji klienti nalézají sami sebe a svou sílu a já je při tom můžu doprovázet. Někdy změna a řešení přijde velmi rychle, někdy je potřeba více času. Důležité je si uvědomit, že je to naprosto v pořádku, každý jsme jedinečný. Nabízím vám bezpečný prostor, kde můžeme společně prozkoumávat vaše potřeby a hledat odpovědi na vaše otázky. Nemám okamžitý návod na řešení problému, ale budu vás provázet při hledání cesty. Pracuji s různými typy přístupů, nejdůležitější je pro mě vztah s klientem a otevřenost v terapii. 

 

Sama mám dvě dcery. Mladší spotřebovává velkou část mé energie a zároveň mi energii dodává. :) Starší a dospělá dcera je pro mě často zdrojem inspirace. Jsem vysoce citlivá a baterky dobíjím s rodinou v přírodě, jógou a čtením beletrie. Těším se na vás.

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Dekuji

Lukas Vojvoda, 30. 6. 2023
star star star star star

Paní psycholožka byla velmi vstřícná, myslím, že pochopila mé problémy, objednám si u ní další termín.

Jarmila Dohnalová, 5. 3. 2023
star star star star star

Moc milé a produktivní sezení. Paní Šárka je empatická a dala mi dobré tipy jak si poradit s úzkostmi.

Anonym, 24. 2. 2023
star star star star star

Anonym, 3. 2. 2023
star star star star star

Schůzka byla velice milá a příjemná. Paní psycholožka vytvořila velice přívětivou a bezpečnou atmosféru, ve které se mi výborně komunikovalo. Jistě to není naposledy, co jsem se na schůzku přihlásila. Děkuji!

Adina Marková, 16. 11. 2022
star star star star star

Velice příjemná schůzka a profesionální pristup, po prvním sezeni jsem se cítil mnohem lépe. Určitě si zase někdy objednám sezení.

Nikolaj Irmanov, 15. 11. 2022
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Bc. (Fakulta sociálních studií, Masarykova Univerzita v Brně)

Psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Univerzita Palackého v Olomouci)

Výcvik v hypnoterapii – Kurz (Sekce pro hypnózu České psychoterapeutické společnosti a Psychiatrické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně)

Další psychologové

Mgr. Magdaléna Nádvorníková
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Nabízím terapii zaměřenou na řešení. Věřím, že štěstí lze nalézt i v těch nejtemnějších dobách, pokud si člověk vzpomene, že se má obrátit ke světlu. 😊

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Ze své terapeutické praxe vím, že říct si o pomoc může být vnímáno jako projev slabosti. Ale tento zásadní krok Vám může pomoci k tomu, abyste se mohli opět cítit dobře.

Mgr. Eva Vraníková
star star star star star
(3)
person Dospělí
done 3 roky praxe

Každý občas neví, jak dál. Přijďte ke mně na konzultaci. Situaci probereme, pomůžu Vám srovnat si myšlenky a vybrat společně další postup, který Vám sedne.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .