Mgr. Petra Svatoňová LL.M.

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 12 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Nastavení hranic
Psychosomatické potíže
Závislosti
Domácí násilí
Životní změny
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 000 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má zítra volný termín

O mně

Jmenuji se Petra Svatoňová, jednooborovou psychologii jsem vystudovala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V současnosti působím jako psycholožka v bezpečnostním sboru a provozuji své soukromé poradenství v Liberci.

 

Během let své praxe jsem pracovala s lidmi, kteří trpěli psychotickým onemocněním, poruchou osobnosti, závislostí na alkoholu nebo jiných návykových látkách nebo byli v akutní krizi. V současné době pracuji i s lidmi s problémy ve vztazích (osobních, pracovních), s problematickým vztahem k sobě samému, úzkostnými lidmi a s jedinci, kteří zažili traumatickou událost. 

 

Základem mé práce je vytvoření bezpečného prostoru a vzájemného respektu. Lidé se dívají na svět z různých úhlů a co je pro jednoho člověka maličkost, může druhého člověka nesnesitelně tížit. Pokud jste v situaci, se kterou si nevíte rady, neztrácejte svůj čas a udělejte první krok ke změně. Člověk se někdy chytá do vlastních sítí a úsilí se z nich dostat ho jen připravuje o energii. Je v pořádku nechat si pomoci.


IČO: 75092123

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Certifikáty a diplomy

Výcvik v Traumatic Incident Reduction (AMI, MUDr. Branislav Chrenka, MHA)

Kurz v psychotraumatologii (PhDr. Zuzana Čepelíková, MUDr. Branislav Chrenka, MHA)

Výcvik a výuka v základech psychoterapie a psychosociálních dovednostech (IPIPAPP Olomouc)

Výcvik v krizové intervenci I., II. ("D" o.s. Liberec, Remedium Praha)

Výcvik v internetovém poradenství I., II. (Modrá Linka Brno)

Léčba závislostí v rámci specializovaného oddělení (Podané ruce o.p.s.)

Motivační rozhovory (PhDr. Jan Soukup, PhD.)

Další psychologové

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

Mgr. Katarína Holasová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 14 let praxe

Jako psycholožka se zaměřuji na problematiku závislostí všeho druhu. Služby poskytuji ve slovenštině, češtině i angličtině.

Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
(6)
person Dospělí, děti
done 14 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

Mgr. Kristina Varšová
star star star star star
person Dospělí
done 2 roky praxe

Jsem psycholožka, která se zaměřuje na pomoc v oblastech práce, vztahů, komunikace a také v náročných životních situacích. Své služby poskytuji ve slovenštině/češtině a angličtině.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .