Mgr. Michaela Štěpánová

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Sebehodnota
Nastavení hranic
Psychosomatické potíže
Výchovné problémy
Řešení sporů
Životní změny
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
600 Kč / online sezení (50 min)

O mně

V současné době pracuji jako psycholog ve vězeňství. Orientuji se na osoby různých typů poruch osobnosti, například s mentální retardací či psychotickými poruchami. V práci se zaměřuji hlavně na řešení krizových situací, komunikační a vztahové potíže, práci se stresem a na řešení konfliktů. Mám také mnohé zkušenosti s poradenskou oblastí v klinické oblasti. Pracuji převážně s lidmi s úzkostí, depresí. Pomáhám nastavovat hranice ve vztazích. Věnuji se poradenství ohledně výchovy dětí, práci na uvědomění si vlastní sebehodnoty a zvyšování sebevědomí. Společně můžeme pracovat na zpracování nejrůznějších traumat. Mám praxi ve školské poradenské oblasti, zaměřovala jsem se hlavně na děti se specifickými potřebami ve výchově i vzdělávání.

 

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem kurz psychologie ve zdravotnictví, a to na Univerzitě Palackého v Olomouci.

 

Zcela klíčový je pro mě individuální přístup, důvěra a otevřenost. Mým cílem je být dobrým průvodcem tak, aby klient mohl poznat své vnitřní problémy a našel způsob, jak nepřehlížet své potřeby a mohl být sám se sebou zadobře. Těším se na vás.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Hodnocení

star
star
star
star
star

Veľmi príjmná konverzácia, príjemná, milá a chápavá psychologička. Ďakujem Vám a určite doporučujem.

Anonym, 23. 3. 2023
star
star
star
star
star

Přínosná konverzace, po které jsem se okamžitě cítila lépe. Vřele doporučuji a paní magistře děkuji.

Veronika Římanová, 19. 3. 2023
star
star
star
star
star

můžu říct jen pozitivní věci, paní psycholožka byla velmi chápavá a příjemně se s ní mluvilo

Anonym, 14. 3. 2023
star
star
star
star
star

Marek Baroš, 13. 3. 2023

Certifikáty a diplomy

Psychologie – Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Univerzita Palackého v Olomouci)

Další psychologové

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Ze své praxe psychologa a poradce vím, že říct si o pomoc může být vnímán jako projev slabosti. Ovšem jde o zásadní krok, který Vám pomůže k tomu, abyste se mohli opět cítit lépe.

Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
star star star star star
done 47 týdnů praxe

Trpíte úzkostmi, depresemi, či obsedantně kompulzivní poruchou? Potřebujete se vyrovnat s různými starostmi ve svém životě? Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Mgr. Eva Vraníková
Mgr. Eva Vraníková
star star star star star
done 3 roky praxe

Každý občas neví, jak dál. Přijďte na konzultaci se mnou. Situaci probereme, srovnáte si myšlenky a vyberete další postup, který vyhovuje p...

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .