Mgr. et Mgr. Martina Salamonová

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 16 let praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Vztahy
Rodinné problémy
Studijní dovednosti
Rozvodové poradenství
Životní změny
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 199 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Ve své praxi se věnuji dospělým, dospívajícím a dětem ve věku od 12 let individuální a párovou formou. Svou soukromou terapeutickou praxi jsem zahájila v roce 2005.

 

Nejčastěji se na mě obracejí klienti se vztahovými a komunikačními obtížemi v rámci rodinného, párového, pracovního či školního kontextu a akutními situacemi či změnami, které mohou být doprovázeny projevy deprese, úzkosti aj. Rovněž mě

kontaktují osoby s Aspergerovým syndromem a jejich rodinní příslušníci.

V případě zájmu osobnostního růstu a seberozvoje se společně s klienty také věnujeme problematice sebepoznávání, psychohygieny, relaxace aj.

 

Jsem absolventkou jednooborové psychologie na FF Univerzita Palackého v Olomouci, oboru Sociální pedagogika na PF Ostravská univerzita a Sociální práce s poradenským zaměřením na FF Ostravská univerzita. Získala jsem osvědčení Psycholog ve zdravotnictví.

 

Mým základním absolvovaným akreditovaným výcvikem je Transformačně systemický terapeutický směr (TSTS) vycházející z Modelu růstu Virginie Satirové (rodinná terapie). Cílem tohoto přístupu je pozitivně směrovaná změna a podpora při hledání růstového potenciálu a zvědomování si jedinečnosti člověka, včetně jeho zdrojů.

 

Dlouhodobě spolupracuji s organizacemi zaměřující se na problematiku rodinného poradenství a terapie, podporu osob s duševním onemocněním a na krizovou pomoc.

 

Jsem členkou Asociace manželských a rodinných poradců ČR a SOFT. V rámci České asociace pro psychoterapii jsem zapojena do spolupráce se zdravotními pojišťovnami, které poskytují finanční benefity na psychosociální podporu (VZP,

OZP, RBP, ČPZP, ZPMV ČR, ZPŠ).


IČO: 63349990

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)
people Párové sezení (50 min)

Certifikáty a diplomy

Mgr. jednooborová psychologie (Univerzita Palackého v Olomouci)

Mgr. Sociální práce s poradenským zaměřením (Ostravská univerzita)

Bc. Sociální pedagogika (Ostravská univerzita)

Psycholog ve zdravotnictví (Pražská vysoká škola psychosociálních studií)

MOVISA -Transformačně systemický terapeutický směr rodinné terapie (V. Satirová) (Institut V. Satirové Česká republika)

Komplexní krizová intervence (Remedium Praha)

Telefonická krizová intervence (Občanské sdružení "D")

Další psychologové

Mgr. Soňa Šafářová
star star star star star
(3)
person Dospělí
done 5 let praxe

Specializuji se především na témata Vašeho pracovního života: stres, vyhoření, pracovní změny, konflikty na pracovišti, problémy s efektivitou a motivací, work-life balance, atd.

PhDr. Petr Fiľo Ph.D.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 10 let praxe

Tíží Vás stres, úzkosti, deprese? Cítíte se prázdní a vyhořelí, hledáte smysl života? Řešíte konflikty v osobním či pracovním životě? Věřím, že spolu najdeme, co hledáte.

Mgr. Jana Kašická MSc.
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Mou inspirací je přístup Viktora Frankla: Na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán. My jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .