Mgr. Magdaléna Nádvorníková

star star star star star
(7)
video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe
Úzkost
Vysoká citlivost
Sebehodnota
Rodičovství
ADHD
Nastavení hranic
Stres
Přetížení
Vztahy
Životní změny
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
790 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jmenuji se Magdaléna Nádvorníková a jsem vystudovanou psycholožkou. Věřím, že štěstí lze nalézt i v těch nejtemnějších dobách, pokud si člověk vzpomene, že se má obrátit ke světlu. Ostatně tato věta pronesená Albusem Brumbálem vystihuje, o co se při své terapii opírám. Moji klienti nejčastěji řeší problémy odlišnosti a nízké sebehodnoty, školní neúspěchy a neuspokojivé rodinné či kamarádské vztahy. Mimo to jim pomáhám se zvládáním fobií, úzkostí či panických atak. Nabízím ale pomoct také v oblasti mimořádného nadání a vysoké citlivosti, jelikož mám s těmito tématy profesní i osobní zkušenost a dlouhodobě se o ně zajímám. Od května 2022 jsem na mateřské dovolené a věnuji se péči o syna, což přirozeně vede k tomu, že se nyní intenzivněji zabývám výchovou dítěte a rodičovstvím, zejména v kontextu vysoké citlivosti.

 

Při své práci s klienty se opírám o terapii zaměřenou na řešení. Základním principem tohoto přístupu je, že namísto rozebírání problému a jeho příčin povzbuzuji klienta především k detailnímu popisu toho, čeho si přeje dosáhnout. Na rozdíl od výše zmíněného Albuse Brumbála nejsem kouzelník, a tak nedokážu prostě mávnout kouzelnou hůlkou a tím všechno vyřešit. Ale věřím, že užitečným nástrojem k řešení problémů může být i rozhovor, během něhož můžeme společně hledat cesty, jak žádoucí změny dosáhnout. Jsem kreativní člověk, a proto ke své práci přistupuji tvořivě. Někdy je velmi obtížné myšlenky a pocity vyjádřit slovy, a tak ráda využívám různé hry, kresebné či imaginativní nebo meditativní techniky nebo práci s emočními kartami. V online prostředí je využití těchto technik sice omezené, ale není nemožné.

 

Po magisterském titulu, který jsem získala na Masarykově univerzitě v Brně jsem pracovala jako psycholog v Pedagogicko-psychologické poradně (PPP) Ústí nad Orlicí (pracoviště Litomyšl a Svitavy). V rámci PPP jsem měla možnost pracovat s žáky a studenty s rozmanitými obtížemi, jakými je třeba syndrom ADHD, rané trauma, specifické poruchy učení a chování, poruchy autistického spektra, mentální poškození, nadání apod. S rodiči těchto dětí jsem často konzultovala možnosti a specifika inkluzivního vzdělávání. Momentálně dokončuji psychoterapeutický výcvik Solutions Focus při institutu Dalet v Olomouci a věnuji se terapeutické práci s dětmi, dospívajícími a jejich rodiči.

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Anonym, 11. 3. 2024
star star star star star

Anonym, 9. 3. 2024
star star star star star

Slečna je velmi milá a empatická. Probere s Vámi každou myšlenku, i když trošku přetáhnete čas. Doporučuji.

Anonym, 25. 2. 2024
Odpověď Mgr. Magdaléna Nádvorníková:

Děkuji za hodnocení a přeji pohodové dny.🌷🙂

star star star star star

Paní Magdaléna mi moc pomohla v těžké životní situaci, dostalo se mi pochopení, podpory a po každé virtuální schůzce jsem cítila velkou úlevu. Velmi doporučuji pro její lidský přístup a aktivitu při rozhovorech.

Anonym, 28. 8. 2023
Odpověď Mgr. Magdaléna Nádvorníková:

Moc děkuji za kladné hodnocení. Jsem ráda, že jsem pomohla. Přeji hodně štěstí v osobním i pracovním životě.😊

star star star star star

Paní doktorka je velice milá a vstřícná. Dovede vás k uvědomění. Není ten typ, který řekne co máte dělat, ale navede vás na cestu. Ráda pracuje s metaforami, které mi velice pomohli. Pokud někoho hledáte tak neváhejte.😊

Michaela Špeldová, 7. 7. 2023
Odpověď Mgr. Magdaléna Nádvorníková:

Míšo, děkuji za kladné hodnocení. Ať se Vám daří co nejlépe.🌷

star star star star star

Paní psycholožka je velmi milá, chápavá, během schůzky vytvořila přátelskou a příjemnou atmosféru.

Anonym, 17. 6. 2023
Odpověď Mgr. Magdaléna Nádvorníková:

Děkuji za pozitivní zpětnou vazbu.🙂

star star star star star

První schůzka dopadla skvěle. Proběhlo krátké vzájemné seznámení a následně už jsme se věnovali tématu. Paní terapeutka je velmi příjemná a myslím, že jsem vybrala dobře a setkání s ní budou přínosná.

Lucie Hrdličková, 17. 5. 2023
Odpověď Mgr. Magdaléna Nádvorníková:

Děkuji za kladné hodnocení.🙂

Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Mediální studia a žurnalistika + Psychologie - Bc. (Masarykova univerzita v Brně)

Psychologie - Mgr. (Masarykova univerzita v Brně)

Skupinový program pro rozvoj motoriky a sociálních dovedností KUMOT - Školení (KUPROG CZ s.r.o., Barbora Krankusová, Praha)

Program pro rozvoj pozornosti - Školení (KUPROG CZ s.r.o., Barbora Krankusová, Praha)

Sandplay – Základní kurz pro práci s herním pískovištěm - Kurz (Duchaplné kurzy, Mgr. Alžběta Michalčíková, Brno)

Dítě v krizi (INDEPT, Praha)

Další psychologové

Mgr. Kateřina řehořková
star star star star star
(1)
person Dospělí
done 3 roky praxe

Věřím, že každý z nás v sobě může nalézt zdroje a sílu, která pomůže ke zlepšení kvality jeho života, a že je dobré nebýt na své obtíže sám. Požádat o pomoc je síla, ne slabost.

Mgr. Lucie Marcinčínová
star star star star star
(12)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 9 let praxe

Jako psycholog a terapeut se ve své práci opírám především o odborné vzdělání, můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudu soudit vás ani velikost vašeho problému.

Na sezení přispívají pojištovny:

Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
(23)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .