Mgr. Lucie Marcinčínová

video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 8 let praxe
Úzkost
Stres
Sebehodnota
Rodičovství
Výchova dětí
Psychosomatické potíže
Školní neúspěšnost
Studijní dovednosti
Výchovné problémy
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
990 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FF UPOL a psychoterapeutický výcvik v systemickém přístupu. Pracovala jsem na pozici psycholožky v pedagogicko-psychologické poradně, kde jsem se zaměřovala mimo jiné na problematiku dětské úzkosti. Od roku 2021 poskytuji online psychoterapii, ve které vidím jako velký přínos dostupnost a komfort klienta.


Ráda aktivně odpočívám procházkami v přírodě nebo fotografováním, mám ráda zvířata, intenzivně se věnuji kynologii a důležitá je pro mě i enviromentální problematika. Měla jsem možnost procestovat více než čtyřicet zemí, což ovlivnilo moje hodnoty a způsob vnímání světa. Věřím, že opravdové bohatství není záležitostí peněz.


Ve své práci se kromě odborného vzdělání opírám také o osobní hodnoty, jako primární vnímám pokoru a respekt k druhému člověku. Můžete si být jisti, že nebudu soudit Vás ani velikost Vašeho problému. Nehledejte u mě rady, věřím, že nejlepším odborníkem na váš život jste Vy sám. Můžeme ale společně prozkoumat cesty k řešení, společně to zvládneme!Můj terapeutický styl je orientovaný na řešení. Věřím, že zaměření na to, co je již teď ve Vašem životě funkční a dobré, přinese více než hloubání nad chybami v minulosti. Můžeme se společně zamýšlet nad tím, kým byste chtěli doopravdy být. 


IČO: 09704264

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Další psychologové

Ing. et Mgr. Jana Kašická, MSc.
Ing. et Mgr. Jana Kašická, MSc.
person Dospělí, náctiletí, děti
done 4 roky praxe

Mojí inspirací je V. Frankl a jeho přístup: na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán, my jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade život.

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Ze své praxe psychologa a poradce vím, že říct si o pomoc může být vnímán jako projev slabosti. Ovšem jde o zásadní krok, který Vám pomůže k tomu, abyste se mohli opět cítit lépe.

Mgr. Milada Ferencová
Mgr. Milada Ferencová
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Podobnost je pro duši podporující, odlišnost má potenciál pro změnu a rozvoj.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .