PhDr. Lenka Kolajová

star star star star star
(7)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 32 let praxe
Stres
Přetížení
Vztahy
Rodinné problémy
Relaxační techniky
Rozvodové poradenství
Práce
Životní změny
Leadership
Koučink
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 200 Kč / online sezení (50 min)

Na sezení přispívají pojištovny:

VZP

Videomedailonek

O mně

Jsem absolventkou jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Prošla jsem pětiletým psychoanalytickým výcvikem při Institutu aplikované psychoanalýzy. Od roku 1996 se jako psycholog zaměřuji na jednotlivce i páry, jsem nezávislou poradkyní i pro firemní klientelu jako konzultant, poradce, kouč i lektor soft skills. Od roku 2007 jsem majitelkou společnosti Akmé poradenství, se zaměřením na rozvoj manažerských a sociálních dovedností, budování týmů i individuální seberozvoj jednotlivců.


V rámci celoživotního vzdělávání jsem absolvovala studium se zaměřením na aplikovanou sociální psychologii. Pracovala jsem v Psychiatrické léčebně v Bohnicích při léčbě závislosti, zde jsem získala klinickou praxi jako psychoterapeut a diagnostik. V soukromého sektoru jsem působila jako HR ředitelka, poradce a spolupracovník mnoha významných poradenských a vzdělávacích společností na českém trhu.


Realizuji semináře pro vybrané specifické skupiny (např. asistentky, manažerky, ženy podnikatelky). Prostřednictvím nástroje Assessment a Development Centra pomáhám společnostem najít ty nejvhodnější adepty na pozice včetně plánován rozvoje lidí ve firmách.


Přednáším v Business Institutu při studiu MBA témata soft skills a manažerských dovedností.


Pracuji na projektech a výcvikových programech pro významné společnosti na našem i zahraničním trhu.


Jsem autorkou tří e-learningových kurzů na téma Komunikace, Vedení a řízení lidí a Týmové spolupráce.


Publikuji v odborných i freestylových časopisech. V roce 2006 jsem vydala v nakladatelství Grada Publishing knihu Týmová spolupráce.


V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

IČO: 62393278

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Lence moc děkuji, protože mi opravdu pomáhá. Absolvovala jsem již 10 sezení a určitě se ještě nějaký čas obracet budu. I když si už možná budeme více povídat o pozitivních a hezkých věcech, neboť mne pomohla moji situaci vyřešit.

Anonym, 15. 4. 2024

Perfektní přístup, milé a bezpečné prostředí. Rozhodně doporučuji

Anonym, 11. 11. 2023
star star star star star

Paní Lenka byla skvělá, dokázala mně nenásilně navést tam, kam bylo potřeba a zamyslet se nad problémem z jiné perspektivy. Takhle má podle mě terapie vypadat.

Anonym, 5. 10. 2023
star star star star star

Terapeutka je milá, empatická, napojená na klienta. Umí pokládat otázky tak,aby si klient při svých odpovědích sám uvědomil, v čem je problém.

Anonym, 10. 9. 2023
star star star star star

Jednalo se o velmi milé posezení. Moc mi vyhovuje proaktivní přístup terapeutky a její přímé jednání se mnou. Dokázala jsem se díky ní hned na úvod rozmluvit o tématech, která si aktuálně řeším. Paní terapeutku moc doporučuji.

Anonym, 6. 9. 2023
star star star star star

S paní Kolajovou se cítím bezpečně a klidně. Její zkušenosti mě dovádějí k podstatným AHA momentům, které mi napomáhají v cestě sebepoznání, sebepřijetí a životnímu rodinnému klidu. Měli jsme spolu prozatím tři sezení, které byli příjemné a obohacující, a já se těším zase na příště!

Anonym, 20. 5. 2023
star star star star star

S paní Lenkou jsem měla zatím jen jedno sezení, moc se mi líbila kombinace jejího profesionálního, ale zároveň osobního a přátelského přístupu. Usměvavé vystupování je pro mě důležité a pomohlo mi k navození důvěry. Už od začátku jsem neměla problém se svěřit. Paní Lenka se ptala na správné otázky, které mi pomohly reflektovat a zhodnotit mou situaci a zároveň jsme společně nenásilně přicházely na možnosti řešení. Hledám dlouhodobější zkušenost a již plánuji další sezení

Anonym, 1. 5. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Doktor filozofie (Philosophiae Doctoris) – PhDr. (Univerzita Karlova)

Psychologie - Mgr. (Univerzita Karlova)

Somatické koučování - Výcvik (ICF - ACSTH)

Krizová intervence pro 21. století - Kurz (Lektor 4U, akreditace MPSV)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.)

Metoda Sandtry - Kurz (Centrum rozvoje hrou, Veronika Galousová)

Motivační rozhovory - Kurz (Veronika Baranová a Tomáš Málek, akreditace MPS)

Metoda aplikované sociální psychologie - Výcvik (Univerzita Karlova)

Personality and Ability Assessment Course – Kurz (SHL Learning)

Další psychologové

Mgr. Věra Kudličková Dušková
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Moje motto: "Všichni jsme silní, jen o tom často nevíme a potřebujeme tu sílu najít v sobě. A není žádná ostuda nechat si pomoci!" A proto jsem tu pro vás. :-)

Mgr. Magdaléna Nádvorníková
star star star star star
(7)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Nabízím terapii zaměřenou na řešení. Věřím, že štěstí lze nalézt i v těch nejtemnějších dobách, pokud si člověk vzpomene, že se má obrátit ke světlu. 😊

Mgr. Denisa Kolouchová
star star star star star
(3)
person Dospělí, náctiletí
done 4 roky praxe

Jsem psychologem ve zdravotnictví v Centru duševního zdraví. V praxi se věnuji zejména pacientům s psychotickým onemocněním, dále také poruchou osobnosti a neurotickými obtížemi.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .