PhDr. Lenka Kolajová

star star star star star
(7)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 32 let praxe
Stres
Přetížení
Vztahy
Rodinné problémy
Relaxační techniky
Rozvodové poradenství
Práce
Životní změny
Leadership
Koučink
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 200 Kč / online sezení (50 min)

Všechny recenze

arrow_back Zpět na profil psychologa
star star star star star

Lence moc děkuji, protože mi opravdu pomáhá. Absolvovala jsem již 10 sezení a určitě se ještě nějaký čas obracet budu. I když si už možná budeme více povídat o pozitivních a hezkých věcech, neboť mne pomohla moji situaci vyřešit.

Anonym, 15. 4. 2024

Perfektní přístup, milé a bezpečné prostředí. Rozhodně doporučuji

Anonym, 11. 11. 2023
star star star star star

Paní Lenka byla skvělá, dokázala mně nenásilně navést tam, kam bylo potřeba a zamyslet se nad problémem z jiné perspektivy. Takhle má podle mě terapie vypadat.

Anonym, 5. 10. 2023
star star star star star

Terapeutka je milá, empatická, napojená na klienta. Umí pokládat otázky tak,aby si klient při svých odpovědích sám uvědomil, v čem je problém.

Anonym, 10. 9. 2023
star star star star star

Jednalo se o velmi milé posezení. Moc mi vyhovuje proaktivní přístup terapeutky a její přímé jednání se mnou. Dokázala jsem se díky ní hned na úvod rozmluvit o tématech, která si aktuálně řeším. Paní terapeutku moc doporučuji.

Anonym, 6. 9. 2023
star star star star star

S paní Kolajovou se cítím bezpečně a klidně. Její zkušenosti mě dovádějí k podstatným AHA momentům, které mi napomáhají v cestě sebepoznání, sebepřijetí a životnímu rodinnému klidu. Měli jsme spolu prozatím tři sezení, které byli příjemné a obohacující, a já se těším zase na příště!

Anonym, 20. 5. 2023
star star star star star

S paní Lenkou jsem měla zatím jen jedno sezení, moc se mi líbila kombinace jejího profesionálního, ale zároveň osobního a přátelského přístupu. Usměvavé vystupování je pro mě důležité a pomohlo mi k navození důvěry. Už od začátku jsem neměla problém se svěřit. Paní Lenka se ptala na správné otázky, které mi pomohly reflektovat a zhodnotit mou situaci a zároveň jsme společně nenásilně přicházely na možnosti řešení. Hledám dlouhodobější zkušenost a již plánuji další sezení

Anonym, 1. 5. 2023
Zobrazeno 1 - 7 z 7 položek