Mgr. Klára Letková

star star star star star
(2)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 12 let praxe
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
990 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má dnes volný termín

O mně

Lidé mi často říkají, že jsem blázen. Asi mají pravdu. :) Jsem blázen do sportování v přírodě nebo cestování. Sport a příroda, tyto dvě vášně mě provázejí celý život. Poznávat svoje tělo i svou duši, to jsou pro mě dva úzce propojené systémy. I proto jsem vystudovala kombinaci psychologie a sportu.


Baví mě pozorovat a poznávat, nejenom krajinu okolo sebe, ale i lidské příběhy v ní. Často vidím, jak lidé sami sobě brání v úspěchu a v plnění svých snů. Proto pomáhám ostatním v nalezení vlastní cesty ke spojenosti a dosažení vlastních ideálů.


Posledních 14 let se věnuji vzdělávání dospělých v oblasti komunikace, koučování a poradenství. Poznala jsem spoustu příběhů a viděla mnoho obrazů. Zaručím vám dostatek času na přemýšlení a hledání odpovědí, s respektem a bez souzení. Nahlédněte se mnou do krajiny své duše.


Provedu vás.

IČO: 09660321

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Paní Klára mi pomohla najít řešení, velice se mi líbil její laskavý a lidsky přístup samozřejmě spojeny s velkou profesionalitou. Byla jsem moc spokojena.

Anonym, 19. 4. 2024
star star star star star

Paní byla moc hodná a chápavá snaží se pomoct najít řešení lidským způsobem. Jsem velmi spokojená.

Anonym, 13. 3. 2024
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Učitelství tělesné výchovy pro střední školy - Mgr. (Univerzita Karlova)

Psychologie - Mgr. (Univerzita Karlova)

Train the trainers - Kurz (SMARTER Training & Consulting, s.r.o.)

Certifikovaný kouč - Kurz (SMARTER Training & Consulting, s.r.o.)

Sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik v integrativní psychoterapii - Výcvik (Skálův Institut)

Další psychologové

Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
(6)
person Dospělí, děti
done 14 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

Mgr. Barbora Kryštofová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 1 rok praxe

"Věřím, že každý z nás má úžasnou spoustu barev, které mohou zářit na kilometry daleko. Pojďme společně nechat vyniknout zrovna tu Vaši barevnou paletu."

Mgr. Milada Ferencová
star star star star star
(1)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Cítíte se v životě nespokojeně? Máte problémy s úzkostmi, stresem či přetížením? Vytvořím vám důvěrné a bezpečné prostředí pro hledání naplněného a spokojeného života.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .