Mgr. Kateřina řehořková

star star star star star
(1)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 3 roky praxe
Úzkost
Stres
Syndrom vyhoření
Vztahy
Sebehodnota
Nastavení hranic
Psychosomatické potíže
Relaxační techniky
Životní změny
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
850 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Ráda Vám nabídnu oči, které Vás vidí, uši, které poslouchají a to bez hodnocení. Podpořím Vás v hledání zdrojů ve vaši současné životní situaci, aby se jí snáze čelilo a pomohu Vám otevírat nové obzory při hledání souvislostí vašich potíží nebo jejich řešení.

Odborností se opírám o své magisterské vzdělání v jednooborové psychologii na FF UP Palackého, které průběžně doplňuji o další kurzy, např. kurz krizové intervence, základy KBT přístupu nebo práce s hlasem.

Jsem také 3. rokem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Biosyntéze, takže další oblastí, ve které si prohlubuji své vzdělání je propojování mysli, emocí a těla a psychosomatické obtíže.

Problematika, kterou se v současnosti ve své praxi nejčastěji zabývám, jsou např. úzkostné stavy, deprese, vyhoření, vztahové a komunikační potíže, vnímání vlastních potřeb, nastavování hranic, práce s emocemi, ale také podpora ve vnímání vlastního těla, jeho potřeb či provádění relaxačních technik.

Dávám přednost dlouhodobější spolupráci (alespoň několika sezení) před jednorázovými konzultacemi, jelikož nám umožní jít hlouběji do dané problematiky a mít více času pro nalezení opravdové pomoci pro vaše potíže.

Věřím, že každý z nás v sobě může nalézt zdroje a sílu, která pomůže ke zlepšení kvality jeho života, a také věřím, že je dobré nebýt na své obtíže sám. Najít odvahu požádat o pomoc je síla, ne slabost.

IČO: 17210143

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Markéta Hamříková, 2. 4. 2024

Certifikáty a diplomy

Mgr. vzdělání v jednooborové psychologii (Univerzita Palackého v Olomouci)

Další psychologové

Mgr. Markéta Mohamedová
star star star star star
(16)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Hledáte psychologa na míru v češtině, angličtině nebo holandštině? Bojíte se udělat první krok? Ten totiž bývá nejtěžší. Společně najdeme tu správnou cestu pro vás.

Mgr. Klára Letková
star star star star star
(6)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 12 let praxe

Vždy můžete jít za svými sny. Provedu vás krajinou vlastní duše. Z temných zákoutí se společně vydáme na slunné vrcholky s rozhledem do dálky. Nebojte se udělat první krok.

Mgr. Soňa Šafářová
star star star star star
(3)
person Dospělí
done 5 let praxe

Specializuji se především na témata Vašeho pracovního života: stres, vyhoření, pracovní změny, konflikty na pracovišti, problémy s efektivitou a motivací, work-life balance, atd.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .