Mgr. Denisa Kolouchová

star star star star star
(1)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 4 roky praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Sebehodnota
Nastavení hranic
Rodinné problémy
Psychosomatické potíže
Závislosti
Práce
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
790 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má dnes volný termín

O mně

Pracuji jako psycholog ve zdravotnictví v Centru duševního zdraví v Chebu a Karlových Varech. Mojí doménou jsou terapeutická sezení s pacienty s psychotickým onemocněním a poruchou osobnosti, také mám bohaté zkušenosti s neurotickými pacienty na psychoterapeutickém oddělení Nemocnice Ostrov. Dále se zaměřuji na psychologickou diagnostiku.


Aktuálně se nacházím v předposledním ročníku atestační přípravy v oboru klinická psychologie pod katedrou Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ). Také jsem frekventantem komplexního výcviku v psychodynamické psychoterapii pod vedením Pražské vysoké školy psychosociálních studií (PVŠPS).


V poradenské praxi pracuji dynamickým přístupem, tzn. že společně s klientem se snažíme o porozumění jeho potížím, hledáme souvislosti mezi aktuálními problémy a minulou zkušeností, snažíme se o pochopení různých aspektů chování, které nemusí být zcela přístupné vědomí. S klientem usilujeme o dosažení náhledu na jeho chování a prožívání.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
star star star star star

Anonym, 17. 3. 2024

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Bc. (Univerzita Karlova)

Psychologie - Mgr. (Univerzita Karlova)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.)

Kurz krizové intervence I. + II. (32 hodin) - Kurz (Podané ruce o.p.s.)

Certifikovaný kurz Psychoterapie psychóz - Kurz (Institut klinické psychologie)

Certifikovaný kurz MMPI-2 - Kurz (Institut klinické psychologie)

Když je klientem rodina - Kurz (Fokus Praha)

Další psychologové

Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
(6)
person Dospělí, děti
done 14 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Tento psycholog má zítra volný termín

Mgr. Petra Svatoňová LL.M.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 12 let praxe

„V každém okamžiku máme dvě možnosti: vykročit vpřed směrem k růstu, nebo se stáhnout zpět ...“ Abraham Maslow

Mgr. Daria Gociek
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí
done 20 let praxe

Vedení upřímného rozhovoru, přímočarost a srozumitelnost pomáhá popsat tíživé téma. Podpora, přijetí a nehodnotící přístup vytváří bezpečné prostředí potřebné pro terapii.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .