Mgr. Věra Kudličková Dušková

video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Rodinné problémy
ADHD
Školní neúspěšnost
Výchovné problémy
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 000 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Dobrý den, jmenuji se Věra Kudličková Dušková.

Psychologii jsem vystudovala na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně.

Po absolvování studia jsem začala pracovat v Pedagogicko-psychologické poradně, kde hlavní pracovní náplní je posouzení vývoje dětí předškolního věku včetně zjišťování připravenosti dětí na povinnou školní docházku a následného doporučení pro vzdělávání, dále pak poradenství a diagnostika v oblasti výukových obtíží, poruch chování, podpora a metodické vedení rodičů při řešení výchovných obtíží.

Také jsem přes 3 roky působila jako školní psycholog na ZŠ a MŠ. Zde jsem si za hlavní cíl mé práce kladla vytváření přátelského a bezpečného školního prostředí, v němž se bude dařit žákům i pedagogům. Žáci se na mne mohli obracet v případě, kdy měli potíže s třídním kolektivem, problémy s učením (výukové nesnáze, tréma, obtíže se soustředit, strach ze zkoušení, aj.), ale také pokud prožívali náročné období (konflikty, rozvod rodičů, osamělost,…) či je trápily vztahy s rodiči, sourozenci, kamarády či partnerem. Jednoduše řečeno, když si potřebovali s někým popovídat o tom, co je trápí.

Rodiče se na mne obraceli v případě, že jejich dítě mělo náhlé zhoršení prospěchu nebo se změnilo chování ve škole. Taktéž v případech, kdy si nevěděli rady s psychickými obtížemi jejich ratolestí (dítě je neobvykle zamlklé/agresivní, má strach, stěžuje si na bolest či nevolnost, přestože je zdravé, atp.).

Pedagogové konzultovali výchovné nebo výukové problémy žáků. Dále se na mne mohli obracet v situacích, kdy potřebovali podporu v náročné životní situaci či chtěli získat odstup a nový úhel pohledu při řešení problému.

Zároveň jsem cítila potřebu k dalšímu profesnímu posunu a tak jsem si založila živnost. A plním si své sny, pomáhat lidem a mít vše ve svých rukách.

Vzhledem ke své vášni k cestování a zálibou v poznávání kultur si uvědomuji i jednotlivé kulturní rozdíly a s tím související problémy, které může člověk zažívat při pobytu v jemu neznámém prostředí či kultuře, a taktéž s tím související partnerské neshody v případě partnerů 2 nesourodých kultur.


IČO: 10804081

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Magisterský titul (Masarykova univerzita v Brně)

Doplňující pedagogického studium (Masarykova univerzita v Brně)

Další psychologové

Mgr. Veronika Vašková
Mgr. Veronika Vašková
person Dospělí
done 10 týdny praxe

Zdravím a vítám vás na mém profilu. Ráda bych se vám nejdříve v pár slovech představila. Jmenuji se Veronika a vystudovala jsem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová
Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová
star star star star star
done 5 let praxe

Jsem firemní a poradenský psycholog. Ve své praxi řeším převážně témata vztahů, konfliktů v pracovním i osobním životě, motivaci, syndrom vyhoření, stres, úzkost. Budu se těšit :)

Mgr. Eva Vraníková
Mgr. Eva Vraníková
star star star star star
done 3 roky praxe

Každý občas neví, jak dál. Přijďte na konzultaci se mnou. Situaci probereme, srovnáte si myšlenky a vyberete další postup, který vyhovuje p...

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .