Mgr. Markéta Mohamedová

star star star star star
(8)
video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe
Úzkost
Stres
Nastavení hranic
Rodičovství
Rodinné problémy
ADHD
Relaxační techniky
Vztahy
Výchova dětí
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem vystudovanou psycholožkou s magisterským titulem ze zahraničí, nabízející své služby v holandštině, češtině nebo v angličtině. Pracovala jsem s dětmi s autismem, ADHD, úzkostí, agresivitou, či vysokou inteligencí. V mé práci jsem se setkala i s těmi, kteří se dlouhodobě potýkají s rozvodem svých rodičů. Kromě práce s dětmi mám zkušenosti i s rodičovským poradenstvím. Nejsem ale zaměřená jen na děti a rodiče.


V mé praxi jsem pomohla dospělým s úzkostmi, autismem, ADHD, či lidem, kteří trpí osamělostí, depresí nebo závislostmi. Nezřídka jsem pracovala i s lidmi s psychickými traumaty, paranoiou, či s poruchami příjmu potravy. Mezi mé klienty patří i lidé, kteří v životě zažili zneužívání či zanedbávání.


Magisterský titul jsem získala v rámci oboru klinické psychologie na Leidenské univerzitě v Nizozemsku. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v integrativní psychoterapii v Praze.


Nabízím pomoc na míru. Každý člověk společně s jeho okolnostmi a možnostmi je jiný. Neexistuje jeden recept pro všechny. Věřím tomu, že je nejdůležitější, abyste se se mnou cítili dobře. Jsem empatická, upřímná a milá.


Společně pro vás najdeme to nejlepší řešení. 


- Markéta
IČO: 17476089

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Příjemná paní doktorka,vyslechla mě a pomohla mince cítit lépe.Dekjju

Anonym, 9. 8. 2023
star star star star star

Anonym, 31. 7. 2023
star star star star star

Profesionalni pani , za me super poradenstvi ! Urcite muzu doporucit .

Vilma CHmelikova, 15. 4. 2023
star star star star star

Jakub Zelník, 28. 3. 2023
star star star star star

Moc milá paní, vyslechla, pomohla, poradila.

Radka Rezankova, 19. 3. 2023
star star star star star

Jak jsem již uvedla , moc milá paní, příjemné popovídání, určitě se objednáme s dcerkou znovu. Doporučuji Eva Kyllarová

Eva Kyllarová, 7. 2. 2023
star star star star star

Jsem ráda, že jsem se nezmýlila, je to moc milá paní, objednám si další schůzku, hlavně k vůli své 10 leté dcerce určitě doporučuji Eva Kyllarová

Eva Kyllarová, 7. 2. 2023
star star star star star

Ze začátku jsem měla z konzultace strach. Nevěděla jsem co čekat, jestli to zvládnu. Ale hned po připojení jsem si naprosto oddechla díky skvělému přístupu Markéty. Byla moc milá, pečlivě poslouchala a doptávala se, měla jsem pocit, že se jí mohu svěřit se vším. Takže bych tímto chtěla poděkovat za úžasnou a kvalitní pomoc a doporučuji tuto paní psycholožku každému, kdo má jakékoliv problémy.

Karolína, 26. 1. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - MSc. (Univerzita Leiden)

Nostrifikace titulu v psychologii - Mgr. (Univerzita Karlova)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Univerzita Karlova)

Další psychologové

MSc. Tereza Melichárková
star star star star star
person Dospělí
done 3 roky praxe

Ať už máte potíže ve své profesionální kariéře sportovce, nebo chcete pomoct se zvládáním těžkých životních situací. Společně budeme tvořit nové zkušenosti.

Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
(16)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová
star star star star star
(11)
person Dospělí
done 6 let praxe

Cítíte ztrátu motivace? Syndrom vyhoření, stres či úzkost? Řešíte konflikty v pracovním nebo osobním životě? Věřím, že najdeme cesty, jak situace společně řešit.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .