Mgr. Markéta Mohamedová

star star star star star
video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí, děti
done 5 let praxe
Úzkost
Stres
Nastavení hranic
Rodičovství
Rodinné problémy
ADHD
Relaxační techniky
Vztahy
Výchova dětí
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má zítra volný termín

O mně

Jsem vystudovanou psycholožkou s magisterským titulem ze zahraničí, nabízející své služby v holandštině, češtině nebo v angličtině. Pracovala jsem s dětmi s autismem, ADHD, úzkostí, agresivitou, či vysokou inteligencí. V mé práci jsem se setkala i s těmi, kteří se dlouhodobě potýkají s rozvodem svých rodičů. Kromě práce s dětmi mám zkušenosti i s rodičovským poradenstvím. Nejsem ale zaměřená jen na děti a rodiče. V mé praxi jsem pomohla dospělým s úzkostmi, autismem, ADHD, či lidem, kteří trpí osamělostí, depresí nebo závislostmi. Nezřídka jsem pracovala i s lidmi s psychickými traumaty, paranoiou, či s poruchami příjmu potravy. Mezi mé pacienty patří i lidé, kteří v životě zažili zneužívání či zanedbávání.


Magisterský titul jsem získala v rámci oboru klinické psychologie na Leidenské univerzitě v Nizozemsku. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v integrativní psychoterapii v Praze.


Nabízím poradenství na míru. Každý člověk společně s jeho okolnostmi a možnostmi je jiný. Neexistuje jeden recept pro všechny. Věřím tomu, že je nejdůležitější, abyste se se mnou cítili dobře. Jsem empatická, upřímná a milá.


Společně pro vás najdeme to nejlepší řešení. 


- Markéta
IČO: 17476089

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
people Párové poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Hodnocení

star
star
star
star
star

Jakub Zelník, 28. 3. 2023
star
star
star
star
star

Moc milá paní, vyslechla, pomohla, poradila.

Radka Rezankova, 19. 3. 2023
star
star
star
star
star

Jak jsem již uvedla , moc milá paní, příjemné popovídání, určitě se objednáme s dcerkou znovu. Doporučuji Eva Kyllarová

Eva Kyllarová, 7. 2. 2023
star
star
star
star
star

Jsem ráda, že jsem se nezmýlila, je to moc milá paní, objednám si další schůzku, hlavně k vůli své 10 leté dcerce určitě doporučuji Eva Kyllarová

Eva Kyllarová, 7. 2. 2023
star
star
star
star
star

Ze začátku jsem měla z konzultace strach. Nevěděla jsem co čekat, jestli to zvládnu. Ale hned po připojení jsem si naprosto oddechla díky skvělému přístupu Markéty. Byla moc milá, pečlivě poslouchala a doptávala se, měla jsem pocit, že se jí mohu svěřit se vším. Takže bych tímto chtěla poděkovat za úžasnou a kvalitní pomoc a doporučuji tuto paní psycholožku každému, kdo má jakékoliv problémy.

Karolína, 26. 1. 2023

Certifikáty a diplomy

Klinická psychologie – MSc. (Leiden University)

Nostrifikace k titulu ze zahraničí – Mgr. (Univerzita Karlova)

Psycholog ve zdravotnictví – Kurz (Univerzita Leiden)

Další psychologové

MSc. Tereza Melichárková
MSc. Tereza Melichárková
done 3 roky praxe

Ať už máte potíže ve své profesionální kariéře sportovce, nebo chcete pomoct se zvládáním těžkých životních situací. Společně budeme tvořit nové zkušenosti.

Mgr. Jaroslava Vojtěchová
Mgr. Jaroslava Vojtěchová
star star star star star
done 4 roky praxe

Přeji hezký den a dovolím se Vám trochu představit. Jmenuji se Jaroslava Vojtěchová, vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Jiho...

Mgr. Eva Vraníková
Mgr. Eva Vraníková
star star star star star
done 3 roky praxe

Každý občas neví, jak dál. Přijďte na konzultaci se mnou. Situaci probereme, srovnáte si myšlenky a vyberete další postup, který vyhovuje p...

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .