Mgr. Kristina Křivková

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 2 roky praxe
Úzkost
Stres
Sebehodnota
Nastavení hranic
Všímavost
ADHD
Prokrastinace
Domácí násilí
LGBT+
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
800 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem psycholožka, krizová interventka, terapeutka a koučka. Vystudovala jsem psychologii se zaměřením na klinickou psychologii a psychoterapii na Fakultě sociálních studiích Masarykovy univerzity. Absolvovala jsem výcvik v komplexní krizové intervenci, koučovací výcvik pro psychology, roční výcvik v terapii přijetí a odhodlání (ACT) a výcvik v dialektické-behaviorální terapii. Zúčastnila jsem se řady kurzů v oblasti psychologie a psychoterapie, motivačních rozhovorů, práci s traumatem, všímavosti a dalšími tématy. Čerpám z různých přístupů a kombinuji metody tak, aby naše spolupráce byla pro každého klienta co nejvíc přínosná. Zakládám si na respektu k jedinečnosti, lidskosti, přijetí, empatii a podpoře.


Mám zkušenosti s poskytováním krizové intervence a psychologického poradenství telefonicky, online i během osobního setkání. V současnosti působím jako psycholožka na univerzitě, kde v rámci psychologického poradenství pomáhám studentům s různými potížemi. Absolvovala jsem stáže v psychiatrické nemocnici, sociálních službách pro klienty s duševním onemocněním, v pedagogicko-psychologické poradně a na dalších pracovištích. Ve své praxi se často setkávám s klienty s úzkostnými a depresivními obtížemi, stresem, ADHD, nízkou sebehodnotou, vztahovými problémy, nastavováním hranic a jinými tématy z oblasti duševního zdraví a péče o sebe.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Mgr. Psychologie (Masarykova univerzita)

Výcvik komplexní krizové intervence (Modrá linka)

Roční výcvik v terapii přijetí a odhodlání (Institut ACT+)

Koučovací výcvik pro psychology (Praktická psychologie)

Další psychologové

Mgr. Jana Kašická MSc.
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Mou inspirací je přístup Viktora Frankla: Na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán. My jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade.

Mgr. et Mgr. Martina Salamonová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 16 let praxe

Terapii vnímám jako cestu doprovázení a společného hledání zdrojů jedinečnosti člověka. Důvěřuji, tomu že: "Svět je lepší místo, protože JÁ, TY, VY na něm jsme".

Na sezení přispívají pojištovny:

Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
(23)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .