Mgr. Veronika Vašková

video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 10 týdny praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Nastavení hranic
Rodinné problémy
Všímavost
Relaxační techniky
Řešení sporů
Vysoká citlivost
Sebehodnota
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
600 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Zdravím a vítám vás na mém profilu.


Ráda bych se vám nejdříve v pár slovech představila. Jmenuji se Veronika a vystudovala jsem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Během studia jsem absolvovala stáž v rámci klinické psychologie na Dětském rehabilitačním centru Medvídek a na oddělení léčby závislostí v Psychiatrické nemocnici Šternberk. Také jsem získala cenné zkušenosti v oblasti psychologie práce a organizace ve společnosti Fenix solutions. 


Kromě toho jsem se aktivně zapojovala do školení a kurzů v oboru psychologie. Absolvovala jsem kurz kompletní krizové intervence v organizaci Déčko Liberec. Dále jsem absolvovala školení zaměřené na praktické metody Terapie přijetí a odhodlání (ACT) a kurz psychické první pomoci. Zapojila jsem se také do kurzu internetového psychologického poradenství pod záštitou Fakulty sociálních studií v Brně.


Během studia jsem byla také dobrovolníkem zajišťujícím podporu v oblasti psychosociální pomoci v organizaci Amélie, která pomáhá onkologickým pacientům. Pracovala jsem také jako lektorka volnočasového tanečního kroužku v mateřských školkách, doučovala jsem žáky prvního a druhého stupně a vedla jsem příměstský tábor pro ISIS - občanské sdružení pro pomoc náhradním rodinám.


Zajímám se o mindfulness, které aktivně praktikuji a jsem otevřená přinést jeho prvky rovněž do práce se svými klienty. 


Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychologie - magisterský studijní program (Univerzita Palackého v Olomouci)

Kurz kompletní krizové intervence (150 hod.) (Déčko Liberec)

Psychologie - bakalářský studijní program (Univerzita Palackého v Olomouci)

Další psychologové

Mgr. Šárka Doležalová
Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
person Dospělí, děti
done 13 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Mgr. Eva Vraníková
Mgr. Eva Vraníková
star star star star star
done 3 roky praxe

Každý občas neví, jak dál. Přijďte na konzultaci se mnou. Situaci probereme, srovnáte si myšlenky a vyberete další postup, který vyhovuje p...

Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.
Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.
done 10 let praxe

Vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. V roce 2020 jsem ukončila právní postgraduální studium se specializací na ADR (mimosoudní řešení sporů).

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .