Mgr. Veronika Vašková

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 1 rok praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Nastavení hranic
Rodinné problémy
Všímavost
Relaxační techniky
Řešení sporů
Vysoká citlivost
Sebehodnota
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Zdravím a srdečně vás vítám na mém profilu!


Vystudovala jsem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a v poradenství se zaměřuji především na partnerské, rodinné a manželské vztahy, sebevědomí, úzkosti, stres a nastavování hranic.


Během svého studia jsem absolvovala stáže v různých oblastech klinické, školní a pracovní psychologie. Účastnila jsem se několika školení a kurzů v oboru, včetně krizové intervence, Terapie přijetí a odhodlání (ACT) a první psychické pomoci.


V rámci psychologického poradenství je pro mě klíčové respektovat rozdíly mezi lidmi a přistupovat k nim bez předsudků. Proto je pro mě důležité vytvořit bezpečné prostředí, kde si budeme otevřeně povídat o vašich problémech a obavách. Společně se budeme snažit najít unikátní řešení pro přímo pro vás.


Snažím se využívat poznatků z různých psychologických směrů a v poradenství se společně budeme zaměřovat na nalezení vhodného řešení vaší situace. Zajímám se o meditaci a mindfulness, které aktivně praktikuji a ráda jeho prvky přináším do práce se svými klienty.


Těším se na spolupráci a budu ráda, pokud se budu moci stát průvodcem na vaší cestě ke spokojenějšímu životu.


Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Kurz kompletní krizové intervence (150 hod) - Kurz (Déčko Liberec)

Psychologie - Bc. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Další psychologové

PhDr. Lenka Kolajová
star star star star star
(7)
person Dospělí
done 32 let praxe

Od roku 1996 se jako psycholog zaměřuji na jednotlivce i páry, pomáhám s rozvojem osobních, manažerských i sociálních dovedností, věnuji se poradenství, koučingu i konzultování.

Na sezení přispívají pojištovny:

VZP
PhDr. Jana Došlová
star star star star star
(8)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 10 let praxe

„Byť štastný nikdy nevyjde z módy. – Lilly Pulitzer“

Mgr. Klára Letková
star star star star star
(6)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 12 let praxe

Vždy můžete jít za svými sny. Provedu vás krajinou vlastní duše. Z temných zákoutí se společně vydáme na slunné vrcholky s rozhledem do dálky. Nebojte se udělat první krok.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .