MSc. Tereza Melichárková

star star star star star
video_call Videohovor person Dospělí
done 4 roky praxe
Syndrom vyhoření
Sebehodnota
Nastavení hranic
Školní neúspěšnost
Relaxační techniky
Poruchy příjmu potravy
Řešení sporů
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 000 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Jmenuji se Tereza a své vzdělání jsem získala v zahraničí. Primárně se zaměřuji na sportovní psychologii, spolupracuji zejména s mladými klienty a sportovci do 35 let. Těmto lidem pomáhám se zvládáním stresových situací, společně pracujeme s jejich strachem, nervozitou či nízkou sebedůvěrou. Kromě těchto problémů se svými klienty často řeším otázky hledání identity, či obecně pocity nejistoty. Zejména pak mladým klientům pomáhám s osobním rozvojem, s poruchami příjmu potravy, či se zvládáním těžkých životních situací nebo pocity vyhoření.

 

Bakalářské vzdělání v oboru obecné psychologie jsem získala ve Spojených státech amerických, kde jsem také hrála univerzitní tenis. Své magisterské studium v oboru sportovní psychologie jsem získala ve Velké Británii. Právě díky osobní zkušenosti z několika let hraní tenisu věřím, že sportovcům dokážu napomoct využít jejich plného potenciálu.

 

Pracovně se soustředím na rozvoj své soukromé klientely a také na rozvoji sportovní psychologie v České republice, a to s PhDr. Marianem Jelínkem. Nejdůležitější je pro mě s klienty důvěra a otevřenost. Ráda se s vámi potkám.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychologie - MSc. (University of Northumbria at Newcastle)

ADHD: Smarty pro děti s ADHD - Kurz (INNP X-Academy)

Další psychologové

Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
(16)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Mgr. Milada Ferencová
star star star star star
(1)
person Dospělí, náctiletí
done 6 let praxe

Cítíte se v životě nespokojeně? Máte problémy s úzkostmi, stresem či přetížením? Vytvořím vám důvěrné a bezpečné prostředí pro hledání naplněného a spokojeného života.

Tento psycholog má zítra volný termín

Mgr. et Mgr. Martina Kateřiňáková
star star star star star
(3)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 2 roky praxe

Kombinuji a hledám různé přístupy tak, abych péči ušila na míru každému člověku, protože každý jsme jiný. Ráda vás doprovodím při hledání vašeho řešení.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .