MSc. Tereza Melichárková

video_call Videohovor
done 3 roky praxe
Syndrom vyhoření
Sebehodnota
Nastavení hranic
Školní neúspěšnost
Relaxační techniky
Poruchy příjmu potravy
Řešení sporů
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 000 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Jmenuji se Tereza a své vzdělání jsem získala v zahraničí. Primárně se zaměřuji na sportovní psychologii, spolupracuji zejména s mladými klienty a sportovci do 35 let. Těmto lidem pomáhám se zvládáním stresových situací, společně pracujeme s jejich strachem, nervozitou či nízkou sebedůvěrou. Kromě těchto problémů se svými klienty často řeším otázky hledání identity, či obecně pocity nejistoty. Zejména pak mladým klientům pomáhám s osobním rozvojem, s poruchami příjmu potravy, či se zvládáním těžkých životních situací nebo pocity vyhoření.

 

Bakalářské vzdělání v oboru obecné psychologie jsem získala ve Spojených státech amerických, kde jsem také hrála univerzitní tenis. Své magisterské studium v oboru sportovní psychologie jsem získala ve Velké Británii. Právě díky osobní zkušenosti z několika let hraní tenisu věřím, že sportovcům dokážu napomoct využít jejich plného potenciálu.

 

Pracovně se soustředím na rozvoj své soukromé klientely a také na rozvoji sportovní psychologie v České republice, a to s PhDr. Marianem Jelínkem. Nejdůležitější je pro mě s klienty důvěra a otevřenost. Ráda se s vámi potkám.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychologie - MSc. (University of Northumbria at Newcastle)

ADHD: Smarty pro děti s ADHD - Kurz (INNP X-Academy)

Další psychologové

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Ze své praxe psychologa a poradce vím, že říct si o pomoc může být vnímán jako projev slabosti. Ovšem jde o zásadní krok, který Vám pomůže k tomu, abyste se mohli opět cítit lépe.

Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
star star star star star
person Dospělí
done 12 let praxe

"Tisíce snů ve mně tiše hoří" Arthur Rimbaud Máte chuť a motivaci v sobě opět probudit vaše sny a přání? Nechcete je už nechat spát? Jsem tu pro Vás.

Ing. et Mgr. Jana Kašická, MSc.
Ing. et Mgr. Jana Kašická, MSc.
person Dospělí, náctiletí, děti
done 4 roky praxe

Mojí inspirací je V. Frankl a jeho přístup: na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán, my jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade život.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .