Mgr. Tatiana Dumbrava

star star star star star
video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe
Úzkost
Stres
Syndrom vyhoření
Vysoká citlivost
Vztahy
Sebehodnota
Nastavení hranic
Práce
Životní změny
Koučink
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 150 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Vystudovala jsem psychologii na FF MU v Brně a absolvovala jsem dlouhodobý koučovací výcvik zaměřený na řešení (2016-2019). Kromě práce školní psycholožky na inovativních školách koučuji dospělé na cestě k větší životní spokojenosti a lektoruji online péči o duševní zdraví a prevenci vyhoření.

 

V konzultacích se zaměřujeme na funkční a zdravé věci, které již jsou k dispozici. Nepracujeme na odstraňování problémů, spíš rozvíjíme to, co už funguje. Kromě koučinku využívám také poznatky z neurověd, meditační a relaxační techniky, imaginace, práci s tělem, práci s emocemi a nastavením mysli, občas i experimenty a různé ‘domácí úkoly’. Ráda improvizuji a přizpůsobím se aktuálním potřebám každého člověka. Pocit bezpečí a přijetí v konzultacích jsou pro mě klíčové.

  

Mezi častými tématy, která společně řešíme, jsou mezilidské vztahy, překonání náročného období, vyhoření, sebepéče, sebevědomí, seberozvoj, hypersenzitivita, enviromentální žal, adaptace na nové prostředí atd.  

 

Pracuji krátkodobě a někdy doprovázím klienty*ky i dlouhodobě jednorázovými konzultacemi. Mým cílem je, aby mě lidé co nejdříve nepotřebovali. Baví mě zkoumat různé cesty k většímu vnitřnímu klidu a sebepřijetí a mám radost, když lidé odcházejí z (online) místnosti s trochou víc energie, naděje a odvahy, než s jakou přišli.

IČO: 08510547

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)
escalator_warning Sezení rodič a dítě (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Masarykova univerzita)

Na řešení zaměřená supervize a koučování 430 hod (Dalet z.s.)

Možnosti dialogu 180 hod (Houston Galveston Institute, Taos Institute, Narativ)

Další psychologové

PhDr. Petr Fiľo Ph.D.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 10 let praxe

Tíží Vás stres, úzkosti, deprese? Cítíte se prázdní a vyhořelí, hledáte smysl života? Řešíte konflikty v osobním či pracovním životě? Věřím, že spolu najdeme, co hledáte.

Mgr. Věra Kudličková Dušková
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Moje motto: "Všichni jsme silní, jen o tom často nevíme a potřebujeme tu sílu najít v sobě. A není žádná ostuda nechat si pomoci!" A proto jsem tu pro vás. :-)

PhDr. Jana Došlová
star star star star star
(9)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 10 let praxe

„Byť štastný nikdy nevyjde z módy. – Lilly Pulitzer“

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .