PhDr. Petra Fiľová, Ph.D.

star star star star star
video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí
done 10 let praxe
Úzkost
Stres
Vztahy
Sebehodnota
Rodinné problémy
Psychosomatické potíže
Výchovné problémy
Rozvodové poradenství
Závislosti
LGBT+
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
800 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Mým základním terapeutickým východiskem je gestalt terapie. Ve svém přístupu ke klientovi uplatňuji také biosyntetický pohled, zejména v práci s traumatem a dále nácvik všímavosti (mindfulness) zejména pro redukci napětí a úzkosti, stresu. Soustavnou klinickou praxi provozuji již deset let, v minulosti jsem se věnovala taktéž muzikoterapii dětí s ADHD a hudbou jsem se taktéž výzkumně zabývala ve své dizertační práci věnované Mozartovu efektu.


Můj přístup ke klientovi je vždy individuální, spojený s uvědomováním, poskytnutím podpory, hledáním vlastní cesty ke zdraví, zážitkem svobody a uvolnění či uvědomění si možností řešení. Zaměřuji se na přítomnost, která může změnit budoucnost.


Neexistují problémy, jen řešení.

IČO: 17537673

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

star
star
star
star
star

Velmi milá, empatická a zkušená psycholožka. Umí dát úplně neznámému člověku zpětnou vazbu již při 1. sezení.

Petr ***, 19. 4. 2023

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Masarykova univerzita v Brně)

Obecná psychologie - Ph.D. (Masarykova univerzita v Brně)

Psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii - Výcvik (Dialog Gestalt)

Diplom o funkční specializaci ve zdravotnictví v oboru klinický psycholog - Specializační vzdělání (Ministerstvo zdravotnictví)

Další psychologové

Mgr. Michaela Štěpánová
Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Mgr. Magdaléna Nádvorníková
Mgr. Magdaléna Nádvorníková
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

Nabízím terapii zaměřenou na řešení. Věřím, že štěstí lze nalézt i v těch nejtemnějších dobách, pokud si člověk vzpomene, že se má obrátit ke světlu. 😊

Mgr. Eva Vraníková
Mgr. Eva Vraníková
star star star star star
person Dospělí
done 3 roky praxe

Každý občas neví, jak dál. Přijďte ke mně na konzultaci. Situaci probereme, pomůžu Vám srovnat si myšlenky a vybrat společně další postup, který Vám sedne.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .