Mgr. Milada Ferencová

video_call Videohovor person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Sebehodnota
Psychosomatické potíže
Práce
Životní změny
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
750 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má v následujících 7 dnech volný termín

O mně

Dobrý den, vítejte na mém profilu.

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FF UP v Olomouci a jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt psychoterapii pod záštitou Institutu Dialog. Výcvik je akreditovaný MZ ČR a Českou psychoterapeutickou společností ČLS JEP.


Poskytuji individuální psychoterapii pro dospělé skrze autentický kontakt v bezpečném a důvěrném prostředí, kde se společně vydáme na cestu uvědomění a nacházení vnitřního potenciálů pro naplněný a spokojený život. Je mi sympatické vytvářet společně s klienty takové prostředí, které podporuje rozvoj jejich osobnosti.


V psychoterapii pracuji s tím, co je přítomné "tady a teď" v terapeutickém vztahu. Napomáhám klientům zvědomovat si jejich fungování v životě, které brání prožívat život naplno a společně objevujeme nové možnosti podle potřeb klienta ke svobodnému a spokojenému žití.


Mám praxi jako psycholog ve zdravotnictví a momentálně pracuji jako školní psycholožka na ZŠ a jako psycholog v sociálních službách.IČO: 14300150

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychoterapeutický výcvik v Gestalt psychoterapii (2019-2023) (Institut Dialog - Český institut pro výcvik v Gestalt psychoterapii)

Kurz kompletní krizové intervence (150 hod.) (Déčko Liberec)

Kurz Psycholog ve zdravotnictví (Univerzita Palackého)

Jednooborová magisterská psychologie (Univerzita Palackého)

Další psychologové

Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
star star star star star
done 47 týdnů praxe

Trpíte úzkostmi, depresemi, či obsedantně kompulzivní poruchou? Potřebujete se vyrovnat s různými starostmi ve svém životě? Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.
Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.
done 10 let praxe

Vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. V roce 2020 jsem ukončila právní postgraduální studium se specializací na ADR (mimosoudní řešení sporů).

Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
star star star star star
person Dospělí
done 12 let praxe

"Tisíce snů ve mně tiše hoří" Arthur Rimbaud Máte chuť a motivaci v sobě opět probudit vaše sny a přání? Nechcete je už nechat spát? Jsem tu pro Vás.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .