Mgr. Milada Ferencová

star star star star star
(1)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Psychosomatické potíže
Práce
Životní změny
Vztahy
Deprese
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
850 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem vystudovanou psycholožkou a psychoterapeutkou. Ve společné práci s klienty se zaměřuji na uvědomění potřeb a hledání co nejlepších možností, jak je naplnit. Pomáhám klientům s problémy s úzkostmi, stresem, přetížením nebo syndromem vyhoření.

 

Poskytuji individuální psychoterapii pro dospělé pomocí autentického kontaktu. V terapeutickém vztahu pracuji s tím, co je přítomné teď a tady. Věřím, že v terapii je důležité pomoct klientovi hledat vnitřní potenciál pro naplněný a spokojený život. Ráda vytvářím takové prostředí, které podporuje rozvoj osobnosti k svobodnému a spokojenému žití.

 

Vystudovala jsem jednooborovou magisterskou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt psychoterapii pod záštitou Institutu Dialog. Výcvik je akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví České republiky a Českou psychoterapeutickou společností ČLS JEP. Mám praxi jako psycholog ve zdravotnictví a 3 roky jako školní psycholožka na základní škole. V současné době pracuji na pozici psycholožky ve stacionáři pro děti s autismem a s kombinovaným postižením . Od července roku 2023 pracuji dva dny v týdnu v soukromé psychologické poradně pro dospělé a dospívající od 15 let v Českém Těšíně.

Pracuji pod odbornou supervizí.

 

Za důležité pokládám vytvoření bezpečného a důvěrného prostředí pro své klienty. Těším se na vás.

IČO: 14300150

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Prijemna atmosfera, doporucuji

Anonym, 28. 7. 2023

Certifikáty a diplomy

Jednooborová psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Univerzita Palackého v Olomouci)

Kompletní krizová intervence (150 hod.) - Kurz (Déčko Liberec)

Gestalt psychoterapie (2019-2023) - Psychoterapeutický výcvik (Institut Dialog - Český institut pro výcvik v Gestalt psychoterapii)

Další psychologové

Mgr. Lucie Marcinčínová
star star star star star
(5)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 8 let praxe

Jako psycholog a terapeut se ve své práci opírám především o odborné vzdělání, můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudu soudit vás ani velikost vašeho problému.

MSc. Tereza Melichárková
star star star star star
person Dospělí
done 3 roky praxe

Ať už máte potíže ve své profesionální kariéře sportovce, nebo chcete pomoct se zvládáním těžkých životních situací. Společně budeme tvořit nové zkušenosti.

Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
star star star star star
(19)
person Dospělí, náctiletí
done 13 let praxe

"Normálnost je vydlážděná cesta: Je to pohodlné po ní chodit, ale nerostou na ní žádné květy." Vincent Van Gogh

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .