Mgr. et Mgr. Michaela Zatloukalová

star star star star star
(1)
video_chat Videohovor nebo chat
done 1 rok praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Nastavení hranic
Školní neúspěšnost
Studijní dovednosti
Relaxační techniky
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jmenuji se Michaela a jsem vystudovanou psycholožkou a sociální pracovnicí v Olomouci. Pracuji jako poradenská psycholožka s onkologickými klienty a jejich blízkými. Zaměřuji se i na klienty s různými typy duševních onemocnění. Mezi mé klienty spadají lidé s úzkostmi, depresemi, nebo obsedantně kompulzivní poruchou. Kromě této praxe jsem také školní psycholožkou, kde pracuji s dětmi a jejich rodiči. Pomáhám svým klientům vyrovnat se s různými starostmi od problémů v práci, v rodině, až po problémy se stresem, přetížením, nebo naopak nízkou motivací k činnostem.

 

Jsem terapeutka ve výcviku kognitivně behaviorální terapie. V rámci tohoto výcviku se učím, jak systematicky a zároveň autenticky pracovat s klienty na jejich starostech. Kromě toho jsem vystudovala obor psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

 

Ke klientům přistupuji s respektem a individuálně. Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

star star star star star

S paní Krejčí jsme měli 8 setkání, kdy jsme pracovali na mém problému s depresí a vyrovnání se s nemocí. Psycholožka mi vysvětlila, jak má duševní nemoc funguje, díky tomu jsem pochopila své tělo a mysl a mohla pracovat na mých problémech. Také mě chválila za každý posun a moc mě těší, že psycholožka jednala vstřícně a otevřeně.

Jana, 22. 1. 2023

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Univerzita Palackého v Olomouci)

Praktická krizová intervence - Kurz (CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc)

Další psychologové

Mgr. Tereza Lysá
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 8 let praxe

Poskytuji psychologické poradenství pro dospívající a dospělé klienty, s důvěrou, že řešení k trápení může objevit každý sám v sobě, a to pokud pozná vlastní potřeby a zdroje.

Mgr. Stanislava Gauchet Kobzová
star star star star star
(19)
person Dospělí, náctiletí
done 13 let praxe

"Normálnost je vydlážděná cesta: Je to pohodlné po ní chodit, ale nerostou na ní žádné květy." Vincent Van Gogh

Mgr. Hana Hlobilová
star star star star star
(3)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 1 rok praxe

‚‚Tajemství, jak se posouvat dál, je začít.‘‘ – Mark Twain. Tak pojďme společně pracovat na tom, abychom dokázali něco změnit.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .