Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová

star star star star star
(11)
video_call Videohovor person Dospělí
done 6 let praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Vztahy
Nastavení hranic
Všímavost
Prokrastinace
Životní změny
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 200 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem firemní a poradenský psycholog. Ve své praxi jako firemní psycholog řeším převážně témata vztahů na pracovišti, pracovní i osobní konflikty v týmu, motivaci, syndrom vyhoření, efektivitu práce a otázku osobního rozvoje. Řešíte-li podobná témata, nebo se necítíte na svém pracovišti komfortně, můžeme společně najít cesty, jak takové situace řešit. Mým cílem je ukázat vám svět plný možností a dopomoct vám k nalezení cesty, kterou se vydat k vaší dlouhodobé spokojenosti. A to ať již se taková rozhodnutí týkají studia, práce, vztahů, osobního rozvoje apod. Většinou se jedná o kombinaci vícero faktorů dohromady. Napomáhám utřídit si myšlenky a rozpoznat všechny možné varianty, které lze podniknout. Zkrátka bořit společně stará nefunkční přesvědčení a vzorce, které je nutné nahradit funkčními.

 

Ve své praxi využívám veškerých metod, které mi studium jednooborové psychologie v České republice i zahraničí poskytlo. Opírám se o nové neurovědecké poznatky o fungování našeho mozku a začleňuji je se svými klienty do praxe, ať již formou psychologických konzultací či koučinku. Neustále se vzdělávám ve svém oboru a jsem členkou České asociace psychologů práce a organizace (ČAPPO). Jsem také frekventantkou psychoterapeutického výcviku – psychodynamického směru.

 

Posouvám své klienty vpřed tak, aby mě časem vůbec nepotřebovali. Pracuji formou jednorázových, krátkodobých i dlouhodobých setkávání. Ve své praxi mě velmi baví a naplňuje práce s mladými dospělými a dospělými. V případě jakýchkoliv otázek jsem vám k dispozici. Budu se na vás těšit. 

IČO: 87960168

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

S Kristýnou pracujeme již více než rok. Vše začalo, jak už to tak bývá, řešením akutních příznaků začínajícího vyhoření z důvodu stresového pracovního prostředí. To se naštěstí povedlo včas odvrátit a od té doby díky vybudované důvěře pracujeme i na dalších, podstatnějších a dlouhodobějších záležitostí. Kristýna je výborným navigátorem a průvodcem, který netlačí, naslouchá a poskytuje prostor pro to, abych si na dané věci vždy přišel sám. Za otevřenou mysl, rady i naslouchání děkuji a těším se na další spolupráci - v tomto případě více než kdy jindy platí otřepané "i cesta může být cíl".

Tadeáš, 7. 8. 2023 Převzato z: Známý Lékař

Kristýna je skvělý člověk, který vás opravdu vyslechne, vždycky přijde s dobrou radou a bude s vámi oslavovat vaše pokroky. Je milá, chápává a má opravdu širokou škálu znalostí. Z každého sezení odcházím usměvavá a plná optimismu, protože díky Kristýně se pokaždé cítím trochu víc jako ten člověk, kterým si přeji být. Jediné co mě mrzí je, že Kristýnu nemohu navštívit osobně :)

Evzi, 30. 6. 2023 Převzato z: Známý Lékař

Paní psycholožka s velkým P. Cítila jsem se s ní vždycky příjemně, je empatická, dokáže podpořit a porozumět. I příště bude pro mě volba číslo jedna.

M.S., 3. 5. 2023 Převzato z: Známý Lékař

Kristýnu rozhodně mohu doporučit jako skvělou terapeutku. Její schopnost vytvořit příjemné a respektující prostředí mi umožnila otevřít se a sdílet své pocity a myšlenky. Její profesionální přístup a hluboké porozumění psychologii mě ujistily, že pracuji se skvělou terapeutkou, která mi poskytuje potřebnou podporu v mém procesu osobního růstu a pomáhá mi při řešení mých problémů. S jistotou mohu říci, že spolupráce s ní mi přinesla mnoho pozitivních změn do života:)

J.V., 11. 4. 2023 Převzato z: Známý Lékař

Kristýna je velmi nápomocná. Naladí se na váš styl a na to, jak vám to nejlépe vyhovuje abyste se cítili dobře. Sezení je pak velmi příjemné, vždy s respektem a zároveň bezpečné. Překvapilo mě, jak je při sezeních chápavá a sama aktivně hledá způsoby, jak pomoci. Doporučuji i těm lidem, co ještě nikdy žádné konzultace u nikoho neabsolvovali a nejsou si jisti a neví co v takových situacích čekat (tak to bylo i v mém případě).

Michael K., 5. 4. 2023 Převzato z: Známý Lékař
star star star star star

Kristýna je skvělá a naše sezení pro mě mají vždy velký přínos. Umí se do druhého vcítit a naladit se na jeho vlnu. Líbí se mi, že k řešení mých problémů mě Kristýna vždy nasměruje, nabízí tipy a způsoby, které mohu vyzkoušet, ale nikdy mě do ničeho nenut

Anonym, 22. 1. 2023

On-line konzultaci jsem absolvoval poprvé v životě a měl jsem z toho trochu strach. Navzdory tomu se paní terapeutce podařilo mé obavy rychle zahnat. Překvapilo mě a nadchlo, jak rychle jsme se dostali k jádru mých problémů a jejich řešení. Paní terapeutku mohu 100% doporučit a v případě potřeby se na ní určitě znovu obrátím! :-)

T. H., 6. 1. 2023 Převzato z: Známý Lékař
star star star star star

Paní psycholožka je především člověk na správném místě, který úžasně kombinuje lidskost a profesionalitu. Problematiku jsme konstruktivně řešili společně. Mohu jenom doporučit.

Adam Drenčák, 25. 11. 2022

Kristýna je skvělá a naše sezení pro mě mají vždy velký přínos. Umí se do druhého vcítit a naladit se na jeho vlnu. Líbí se mi, že k řešení mých problémů mě Kristýna vždy nasměruje, nabízí tipy a způsoby, které mohu vyzkoušet, ale nikdy mě do ničeho nenutí. Její přístup je uklidňující, plný porozumění a podpory. Jsem moc ráda, že svoje téma můžu řešit právě s ní.

T.K., 8. 11. 2022 Převzato z: Známý Lékař

Kristýna je velmi milá, chápavá a opravdu velmi aktivní - dokáže rozmluvit dokonce i mě a hodina s ní je plnohodnotně vyplněna. I přesto, že jsme konzultací měly jen pár a po delší době, vše si pamatuje a snaží se mi opravdu pomoci a ne mě jen pasivně vyslechnout. Těším se na další hodinu a všem vřele doporučuji. Opravdu jsem vděčná, že mi byla doporučena a mám štěstí na sobě pracovat právě s ní.

Eva Š., 21. 10. 2022 Převzato z: Známý Lékař

S Kristýnou mám skvělou zkušenost! Je při sezeních dostatečně aktivní, což mi velmi vyhovuje, jelikož mi to u jiných terapeutů dost chybělo. Zároveň je dostatečně lidská a chápavá, ale zároveň s jasným směřováním k tomu mou těžkou situaci dlouhodobě zlepšit a ne jen tišit momentální smutek. Všem mohu Kristýnu doporučit.

L.M., 21. 10. 2022 Převzato z: Známý Lékař
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Jednooborová psychologie - Bc. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

Jednooborová psychologie - Mgr. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

Pastorační a sociální práce - Bc. (Univerzita Karlova)

Psycholog ve zdravotnictví - Kurz (Univerzita Palackého v Olomouci)

RE Kouč - Výcvik (Results & Emotions v Praze)

Mindfulness training - Kurz (Psychoterapeutické centrum Lávka v Praze)

Další psychologové

Doc. Mgr. Boris Iljuk, CSc.
star star star star star
done 47 let praxe

Psycholog, sugesto a hypnoterapeut, kandidát psychologických věd. Specializuji se na výzkumnou, poradenskou a pedagogickou činnost od roku 1976 na univerzitách v zahraničí a ČR.

Mgr. Magdaléna Nádvorníková
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 7 let praxe

Nabízím terapii zaměřenou na řešení. Věřím, že štěstí lze nalézt i v těch nejtemnějších dobách, pokud si člověk vzpomene, že se má obrátit ke světlu. 😊

MSc. Tereza Melichárková
star star star star star
person Dospělí
done 3 roky praxe

Ať už máte potíže ve své profesionální kariéře sportovce, nebo chcete pomoct se zvládáním těžkých životních situací. Společně budeme tvořit nové zkušenosti.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .