Mgr. et Bc. Kristýna Šlajsová

star star star star star
video_call Videohovor
done 5 let praxe
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 200 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Dobrý den, moc vás zdravím a vítám na mém profilu. 


Kdo jsem a jak vám mohu pomoci? 


Jsem firemní a poradenský psycholog. Ve své praxi jako firemní psycholog řeším převážně témata vztahů na pracovišti, pracovní i osobní konflikty v týmu, motivaci, syndrom vyhoření, efektivitu práce a osobní rozvoj všeho druhu. K tomu mi dopomáhají psychodiagnostické metody, různé techniky a nástroje využitelné jak v týmu, tak při individuální práci. Řešíte-li podobná témata, nebo se necítíte ve svém pracovním nastavení komfortně, můžeme společně najít cesty, jak takové situace řešit a přemýšlet nad nimi tak, aby vedly k dlouhodobější spokojenosti. 


Ve své praxi jako poradenský psycholog mne velmi baví a naplňuje práce s mladými dospělými a dospělými. Řešíme svět plný možností, který se nám naskýtá a jakou cestou se vydat, tak abychom cítili, že to je ta cesta správná. Ať již se taková rozhodnutí týkají studia, práce, vztahů, osobního rozvoje apod. Většinou se jedná o kombinaci vícero faktorů dohromady. Napomáhám utřídit si myšlenky a rozpoznat všechny možné varianty, které lze podniknout. Boříme společně stará nefunkční přesvědčení a vzorce, které nahrazujeme funkčními. Posouvám své klienty vpřed tak, aby mne vůbec nepotřebovali. Pracuji formou jednorázových, krátkodobých a dlouhodobých setkávání. 


Ve své praxi využívám veškerých metod, které mi studium jednooborové psychologie v České republice i zahraničí poskytlo. Ráda užívám nové neurovědecké poznatky o fungování našeho mozku a začleňuji je se svými klienty do praxe, ať již formou psychologických konzultací či koučinku.


Neustále se vzdělávám ve svém oboru a jsem členkou České asociace psychologů práce a organizace (ČAPPO). Jsem také frekventantkou psychoterapeutického výcviku - psychodynamického směru.


V případě jakýchkoliv otázek jsem vám k dispozici, budu se na vás těšit. 


Kristýna

IČO: 87960168

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

star
star
star
star
star

Kristýna je skvělá a naše sezení pro mě mají vždy velký přínos. Umí se do druhého vcítit a naladit se na jeho vlnu. Líbí se mi, že k řešení mých problémů mě Kristýna vždy nasměruje, nabízí tipy a způsoby, které mohu vyzkoušet, ale nikdy mě do ničeho nenut

Anonym, 22. 1. 2023
star
star
star
star
star

Paní psycholožka je především člověk na správném místě, který úžasně kombinuje lidskost a profesionalitu. Problematiku jsme konstruktivně řešili společně. Mohu jenom doporučit.

Adam Drenčák, 25. 11. 2022

Certifikáty a diplomy

Magisterský titul (Univerzita Palackého v Olomouci)

Bakalářský titul (Karlova Univerzita)

Bakalářský titul (Jihočeská Univerzita)

Certifikát RE kouč (Results & Emotions)

Psycholog ve zdravotnictví (Univerzita Palackého v Olomouci)

Další psychologové

PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
PhDr. Mgr. Michaela Hrabovská
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Ze své praxe psychologa a poradce vím, že říct si o pomoc může být vnímán jako projev slabosti. Ovšem jde o zásadní krok, který Vám pomůže k tomu, abyste se mohli opět cítit lépe.

Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
star star star star star
done 47 týdnů praxe

Trpíte úzkostmi, depresemi, či obsedantně kompulzivní poruchou? Potřebujete se vyrovnat s různými starostmi ve svém životě? Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Mgr. Veronika Vašková
Mgr. Veronika Vašková
person Dospělí
done 10 týdny praxe

Zdravím a vítám vás na mém profilu. Ráda bych se vám nejdříve v pár slovech představila. Jmenuji se Veronika a vystudovala jsem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .