Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat
done 11 let praxe
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 300 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. V roce 2020 jsem ukončila právní postgraduální studium se specializací na ADR (mimosoudní řešení sporů). Jsem absolventkou dlouhodobého psychoterapeutického výcviku SUR a výcviku koučinku s certifikátem ICF.  


Během svého profesního působení jsem se dlouhodobě zabývala problematikou dětí i dospělých. Pracuji s rodinami, páry i individuálně. Věnuji se řešení konfliktů, digitální gramotnosti a rozvoji digitálních kompetencí již u malých dětí.


Kromě výše zmíněného pomáhám dospívajícím se závislostmi a výchovnými obtížemi. Zaměřuji se na psychologické poradenství, psychoterapii, krizovou intervenci, těžké životní situace, léčbu a prevenci závislosti, partnerské krize a párovou terapii, osobnostní růst a pedagogickou psychologii – výukové a výchovné obtíže. 


Těším se na vás.


IČO: 88815081

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

Certifikáty a diplomy

Psychologie a speciální pedagogika - Mgr. (Univerzita Karlova)

Další psychologové

Mgr. Jana Kašická, MSc.
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí
done 4 roky praxe

Mou inspirací je přístup Viktora Frankla: Na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán. My jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade.

Mgr. Jan Schikora
star star star star star
(1)
person Dospělí, náctiletí
done 1 rok praxe

Jako vězeňský psycholog pomáhám s krizovou intervencí, řešením složitých situací, trénováním komunikace a prací se stresem.

Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
(6)
person Dospělí, děti
done 13 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .