Mgr. Jana Kašická, MSc.

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí, náctiletí, děti
done 4 roky praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Vztahy
Sebehodnota
Rodinné problémy
Práce
Smysl života
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
700 Kč / online sezení (50 min)

Tento psycholog má zítra volný termín

O mně

Jmenuji se Jana Kašická a jednooborovou psychologii jsem vystudovala na Univerzitě Karlově. V rámci studentské stáže jsem měla možnost rok spolupracovat s psychology na Univerzitě v Portsmouth ve Velké Británii. Jsem absolventkou výcviku v Cílevědomém koučinku, kde jsem se naučila využívat různé terapeutické směry při práci s klienty. Jsem terapeutka ve výcviku kognitivně behaviorální terapie. V rámci tohoto výcviku se učím, jak systematicky a zároveň autenticky pracovat s klienty na jejich starostech. Ve volném čase se aktivně věnuji cvičení jógy.

 

Soustředím se na lidský přístup a vytvoření bezpečného prostoru, kde klienty doprovázím při hledání odpovědí na jejich otázky, ujasnění si hodnot a vlastního směru, kterým se chtějí v životě ubírat. Věnuji se problematice potíží a konfliktů v mezilidských vztazích, rodinných i partnerských, pocitům prázdnoty či práci se stresem. Pomáhám lidem s pocity osamělosti, prázdnoty, duševní skleslosti. Pracuji s lidmi, kteří mají chuť život začít žít jinak, plněji a radostněji. Pomáhám hledat smysl bytí. Doprovázím své klienty i v náročných životních situacích, jakou může být ztráta partnera či jiné blízké osoby, dospívání či stárnutí, změna nebo ztráta zaměstnání.

 

V rámci pracovního psychologie se orientuji i na témata vztahů na pracovišti, pracovní i osobní konflikty v týmu, motivaci, syndrom vyhoření, efektivitu práce a osobní rozvoj všeho druhu.

 

Nabízím poradenství na míru. Každý člověk společně s jeho okolnostmi a možnostmi je jiný. Neexistuje jeden recept pro všechny. Věřím tomu, že je nejdůležitější, abyste se se mnou cítili dobře. Jsem empatická a při spolupráci je pro mě proto zásadní upřímnost. Jen tehdy, když společně zjistíme, že řešení se nedaří jednou cestou, můžeme hledat jinou, která pro vás bude schůdnější.

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

star
star
star
star
star

Anonym, 22. 5. 2023
star
star
star
star
star

Dana Kadlcikova, 1. 5. 2023

Certifikáty a diplomy

Psychologie a sociální práce - Bc. (Masarykova univerzita v Brně)

Jednooborová psychologie - Mgr. (Univerzita Karlova)

Intership University of Portsmouth - Stáž (University of Portsmouth)

Výcvik v cílevědomém koučinku - Výcvik (Motiv P, s. r. o.)

Další psychologové

Mgr. Jan Schikora
Mgr. Jan Schikora
done 1 rok praxe

Jako vězeňský psycholog pomáhám s krizovou intervencí, řešením složitých situací, trénováním komunikace a prací se stresem.

Mgr. Eva Vraníková
Mgr. Eva Vraníková
star star star star star
person Dospělí
done 3 roky praxe

Každý občas neví, jak dál. Přijďte ke mně na konzultaci. Situaci probereme, pomůžu Vám srovnat si myšlenky a vybrat společně další postup, který Vám sedne.

Mgr. Jaroslava Vojtěchová
Mgr. Jaroslava Vojtěchová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 4 roky praxe

Přeji hezký den a dovolím se Vám trochu představit. Jmenuji se Jaroslava Vojtěchová, vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Jiho...

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .