Mgr. Eva Vraníková

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat
done 3 roky praxe
Rezervujte si nyní termín a získejte 200 Kč na první sezení
Rezervovat termín
800 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Každý občas neví, jak dál. Přijďte na konzultaci se mnou. Situaci probereme, srovnáte si myšlenky a vyberete další postup, který vyhovuje právě Vám. Nic není tak horké… Však to znáte.


Jsem psycholožka, koučka a lektorka. Pomáhám klientům přeměnit své vize v realizovatelné cíle a posvítit si na nepřehledné situace. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Masarykově univerzitě a pod záštitou psychologického vzdělání, několika výcviků a zkušeností z praxe se zaměřuji na témata osobní i pracovní povahy. Obrátit se na mě můžete s jakýmkoliv trápením.


A pokud se o mně chcete dozvědět víc, podívejte se na 👉https://www.linkedin.com/in/evavranikova/

 

Nabízím

person Individuální terapie (50 min)

Hodnocení

star
star
star
star
star

Veronika Valhová, 28. 3. 2023

Certifikáty a diplomy

Akreditovaný profesionální kouč (Koučink Centrum, s.r.o.)

Úvod do přístupu zaměřeného na člověka (Český institut PCA Brno, z.s.)

Koučovací výcvik (Praktická psychologie, s.r.o.)

Psychologie - bakalářský titul (Masarykova univerzita, Filozofická fakulta)

Psychologie - magisterský titul (Masarykova univerzita, Filozofická fakulta)

Další psychologové

Mgr. Hana Hlobilová
Mgr. Hana Hlobilová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 1 rok praxe

‚‚Tajemství, jak se posouvat dál, je začít.‘‘ – Mark Twain. Tak pojďme společně pracovat na tom, abychom dokázali něco změnit.

Ing. et Mgr. Jana Kašická, MSc.
Ing. et Mgr. Jana Kašická, MSc.
person Dospělí, náctiletí, děti
done 4 roky praxe

Mojí inspirací je V. Frankl a jeho přístup: na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán, my jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade život.

Mgr. Věra Kudličková Dušková
Mgr. Věra Kudličková Dušková
person Dospělí, náctiletí, děti
done 6 let praxe

Moje motto: "Všichni jsme silní, jen o tom často nevíme a potřebujeme tu sílu najít v sobě. A není žádná ostuda nechat si pomoci!" A proto jsem tu pro Vás. :-)

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána. Dotazy zaslané skrz naši platformu jsou šifrované a přístupné pouze vám. Po několika dnech se pak automaticky vymažou z databáze a zašlou na váš e-mail.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .