Mgr. Eva Vraníková

star star star star star
(3)
video_chat Videohovor nebo chat person Dospělí
done 3 roky praxe
Úzkost
Stres
Přetížení
Syndrom vyhoření
Sebehodnota
Nastavení hranic
ADHD
Prokrastinace
Leadership
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
800 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem psycholožka, koučka a lektorka. Pomáhám klientům přeměnit své vize v realizovatelné cíle a posvítit si na nepřehledné situace. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Masarykově univerzitě a pod záštitou psychologického vzdělání, několika výcviků a zkušeností z praxe se zaměřuji na témata osobní i pracovní povahy. Obrátit se na mě můžete s jakýmkoliv trápením.


Každý občas neví, jak dál. Přijďte ke mně na konzultaci. Situaci probereme, pomůžu vám srovnat si myšlenky a vybrat společně další postup, který Vám bude vyhovovat.


Pokud se o mně chcete dozvědět víc, podívejte se na 👉https://www.linkedin.com/in/evavranikova/

Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

star star star star star

Velmi dobré, pozitivně naladěná a velmi dobře naslouchající.

Anonym, 1. 5. 2023
star star star star star

Moc děkuji za možnost vypovídat se a za nalezení postupu, který by mi mohl v mé situaci pomoct. Paní psycholožka byla moc milá, poskytla mi cenné rady i psychickou podporu. Děkuji a doporučuji.

Ing. Nikola Večeřová, 20. 4. 2023
star star star star star

Veronika Valhová, 28. 3. 2023
Zobrazit všechny recenze

Certifikáty a diplomy

Psychologie - Mgr. (Masarykova univerzita, Filozofická fakulta)

Koučovací výcvik - Kurz (Praktická psychologie s.r.o.)

Úvod do postupu zaměřeného na člověka - Kurz (Český institut PCA Brno, z.s.)

Akreditovaný profesionální kouč - Výcvik (Koučink Centrum, s.r.o.)

Další psychologové

PhDr. Petr Fiľo, Ph.D.
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 9 let praxe

Tíží Vás stres, úzkosti, deprese? Cítíte se prázdní a vyhořelí, hledáte smysl života? Řešíte konflikty v osobním či pracovním životě? Věřím, že spolu najdeme, co hledáte.

Mgr. Šárka Doležalová
star star star star star
(6)
person Dospělí, děti
done 13 let praxe

Nabízím bezpečný prostor ke zkoumání vašeho problémů a respekt k vaší individualitě. Najdete u mě autenticitu a upřímnost, ať už budete potřebovat pomoct s čímkoliv.

Mgr. Tereza Lysá
star star star star star
person Dospělí, náctiletí, děti
done 8 let praxe

Poskytuji psychologické poradenství pro dospívající a dospělé klienty, s důvěrou, že řešení k trápení může objevit každý sám v sobě, a to pokud pozná vlastní potřeby a zdroje.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .