Doc. Mgr. Boris Iljuk, CSc.

video_chat Videohovor nebo chat
done 46 let praxe
Úzkost
Stres
Syndrom vyhoření
Sebehodnota
Výchova dětí
Psychosomatické potíže
Výchovné problémy
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 200 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem docentem, který se specializuje na výzkumnou, poradenskou ale i pedagogickou činnost. V oboru se pohybuji již od roku 1976, a to jak na univerzitách v České republice, tak na univerzitách v zahraničí.


Absolvoval jsem aspiranturu vědecko-výzkumného ústavu psychologie Akademie pedagogických věd v Kyjevě. Vzdělání mám nostrifikováno i v České republice. Mluvím česky, rusky a ukrajinsky.


Svým klientům v rámci poradenské činnosti pomáhám se zvládáním stresu, úzkostí či syndromem vyhoření. Zaměřuji se ale i na výchovu dětí, respektive problémy s tím spojenými. Často se svými klienty řeším i otázky sebehodnoty, osobní identity, nebo psychosomatické obtíže.


Rád se s vámi setkám online.Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Certifikáty a diplomy

Psychologie - CSc. (Vědecko-výzkumný ústav psychologie Akademii věd Ukrajiny)

Katedra pedagogiky a psychologie - doc. (Kyjevská národní lingvistická univerzita)

Další psychologové

Mgr. Daria Gociek
Mgr. Daria Gociek
person Dospělí, náctiletí
done 19 let praxe

Nabízím prostor vymezený jen pro vás. Setkání v důvěrné atmosféře, naslouchání, podporu, objektivní náhled, nehodnotící přístup a profesionální vedení při řešení vašich problémů.

Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
Mgr. et Mgr. Michaela Krejčí
star star star star star
done 1 rok praxe

Trpíte úzkostmi, depresemi, či obsedantně kompulzivní poruchou? Potřebujete se vyrovnat s různými starostmi ve svém životě? Společně můžeme pracovat na čemkoliv, co vás trápí.

Mgr. Michaela Štěpánová
Mgr. Michaela Štěpánová
star star star star star
person Dospělí, náctiletí
done 5 let praxe

Řešíte krizové situace? Máte komunikační či vztahové potíže? Jste vystresovaní? Máte problémy ve škole? Chcete si zlepšit mínění o sobě samém? Společně nalezneme řešení.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .