Doc. Mgr. Boris Iljuk, CSc.

star star star star star
video_chat Videohovor nebo chat
done 47 let praxe
Úzkost
Stres
Syndrom vyhoření
Sebehodnota
Výchova dětí
Psychosomatické potíže
Výchovné problémy
Rezervujte si nyní termín a získejte 150 Kč na první sezení
Rezervovat termín
1 200 Kč / online sezení (50 min)

O mně

Jsem docentem, který se specializuje na výzkumnou, poradenskou ale i pedagogickou činnost. V oboru se pohybuji již od roku 1976, a to jak na univerzitách v České republice, tak na univerzitách v zahraničí.


Absolvoval jsem aspiranturu vědecko-výzkumného ústavu psychologie Akademie pedagogických věd v Kyjevě. Vzdělání mám nostrifikováno i v České republice. Mluvím česky, rusky a ukrajinsky.


Svým klientům v rámci poradenské činnosti pomáhám se zvládáním stresu, úzkostí či syndromem vyhoření. Zaměřuji se ale i na výchovu dětí, respektive problémy s tím spojenými. Často se svými klienty řeším i otázky sebehodnoty, osobní identity, nebo psychosomatické obtíže.


Rád se s vámi setkám online.Nabízím

person Individuální poradenství (50 min)

Hodnocení

Certifikáty a diplomy

Psychologie - CSc. (Vědecko-výzkumný ústav psychologie Akademii věd Ukrajiny)

Katedra pedagogiky a psychologie - doc. (Kyjevská národní lingvistická univerzita)

Další psychologové

MSc. Tereza Melichárková
star star star star star
person Dospělí
done 3 roky praxe

Ať už máte potíže ve své profesionální kariéře sportovce, nebo chcete pomoct se zvládáním těžkých životních situací. Společně budeme tvořit nové zkušenosti.

Mgr. Jana Kašická, MSc.
star star star star star
(4)
person Dospělí, náctiletí
done 4 roky praxe

Mou inspirací je přístup Viktora Frankla: Na smysl života se nesmíme ptát, neboť jsme to my sami, kdo je tázán. My jsme ti, kdo mají odpovědět na otázky, které nám klade.

Mgr. et Mgr. Martina Kateřiňáková
star star star star star
(2)
person Dospělí, náctiletí, děti
done 1 rok praxe

Kombinuji a hledám různé přístupy tak, abych péči ušila na míru každému člověku, protože každý jsme jiný. Ráda vás doprovodím při hledání vašeho řešení.

Další psychology najdete zde

Často kladené dotazy

Odpovědi na vaše otázky

Naši psychologové si určují cenu za sezení sami.

Sezení s psychologem trvá 50 min.

Při výběru vám může pomoci náš článek.

Výzkumy ukazují, že online terapie nabízí určité výhody i nevýhody, ale jako celek je podobně efektivní jako fyzická návštěva.

Pro videohovory využíváme Microsoft Teams. Tato služba funguje i na moderních mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS. Před schůzkou ale bude potřeba, abyste si stáhli oficiální aplikaci Microsoft Teams v Google Play nebo App Store.

Jakmile dokončíte rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na schůzku přes Microsoft Teams. Až nastane čas schůzky, tak jednoduše kliknete na daný odkaz a spustí se videohovor. Pokud máte Windows 10 nebo 11, tak není třeba nic instalovat, vše proběhne ve vašem prohlížeči.

Pro službu Teams jsme se rozhodli kvůli její spolehlivosti, velmi jednoduchému ovládání a silnému zabezpečení. Také umožňuje uživatelům v případě potřeby sdílet obrazovku či soubory.

Na vaše soukromí klademe velký důraz. Samotný videohovor s psychologem probíhá přes platformu Teams a je zabezpečený pomocí technologie od firmy Microsoft. Data z videohovoru u nás nejsou ukládána.

Naše služba není určená pro řešení akutních psychických potíží. V takovém případě prosím vždy volejte na První linku psychické pomoci - 116 123.

V současné době je možné platit pouze platební kartou nebo bankovními tlačítky. Díky tomu můžeme okamžitě potvrdit váš rezervovaný termín.

Neváhejte nás kontaktovat na .